Úspech Trajteľovej na súťaži 2017 IFBB Diamond Cup Rím

Veľká cena Dubnice (uskutoční sa už tento víkend) bude po dlhom čase prvou súťažou na Slovensku, ktorej sa zúčastní členka prestížneho AMIX Teamu, bikinifitnesska Timea TRAJTEĽOVÁ (súťaží za klub Veterinary Bodybuilding Club Košice). Timea si totiž po mimoriadne úspešnej minuloročnej sezóne (vďaka ktorej si vybojovala podľa vtedy platných pravidiel IFBB možnosť požiadať o profesionálnu kartu v IFBB PRO League) dopriala odpočinok a na súťažné pódiá sa v tomto roku postavila po prvý krát na súťaži 2017 IFBB Diamond Cup Katowice - tu získala 2. miesto medzi juniorkami, prvenstvo aj absolútne prvenstvo medzi ženami a zároveň právo požiadať o PRO kartu v novo kreovanej organizácii IFBB Elite PRO (tá vznikla pod hlavičkou IFBB International po rozchode s NPC - IFBB PRO League v októbri, v tomto roku).

Svoju vysokú výkonnosť Trajteľová potvrdila aj na prestížnom 2017 IFBB Ben Weider Legacy Cup (kde skončila na 2. mieste za minuloročnou absolútnou Majsterkou Európy Oksanou BRYGIDYR z Ukrajiny) aj na víkendovom 2017 IFBB DIamond Cup Rim - tu zvíťazila medzi juniorokami a seniorkami, v súboji o titul absolútnej víťazky získala 4. miesto.

V Ríme súťažil v kategórii men´s physique masters aj seniorov veľký propagátor fitness a zdravého životného štýlu Ladislav JANKOVITCH - v kategórii masters skončil na 5. mieste, medzi seniormi bol na 7. priečke.