EastLabs.SK Best - nominácie men´s physique juniorov a mužov

EastLabs.SK Best - nominácie men´s physique juniorov a mužov


Bodovaciu súťaž EastLabs Best 2016 aktuálne podporujú tieto spoločnosti a partneri:

  • ObchodRonnie.SK ... internetový obchod na predaj doplnkov výživy pre fitness, kulturistiku a iné športy
  • BikiniFitness.SK ... stránka špecializujúca sa na nomináciu bikinifitness s priestorom aj pre ďalšie nominácie určené športovo aktívnym dievčatám a ženám
  • FitnessŠkola s.r.o. ... kempy, kurzy aj semináre s tématikou fitness, bodyfitness, bikinifitness aj bodybuilding

Skončil rok 2016 a to je čas na hodnotenie a bilancovanie výsledkov, ktoré športovci dosiahli na domácich, ale aj zahraničných súťažiach. Jednotlivé športové organizácie a národné zväzy budú oceňovať najúspešnejších športovcov a aj portál EastLabs.SK po tretí krát za sebou (na základe presne definovaného bodovania) oznámi mená tých, ktorí uspeli v kategórii juniorov (súťaž Junior EastLabs Best), seniorov (súťaž Senior EastLabs Best) v nomináciách kulturistika, klasická kulturistika, men´s physique, fitness, bodyfitness, bikinifitness.
V tomto roku po prvýkrát nezabudneme na IFBB profesionálov (súťaž EastLabs PRO Best), priestor dáme odborníkom (súťaž EastLabs VIP Best), aj fanúšikom našich športov (súťaž EastLabs FAN Best). Dnes sa pozrieme na súťažiacich zo Slovenska, z nominácie men´s physique, ktorí súťažili vo vekovej kategórii seniori a juniori.

Pripomeniem, že o poradí rozhodujú body - tie ovplyvňuje umiestnenie, ktoré športovkyňa/športovec dosiahla/dosiahol na danej súťaži a koeficient súťaže, ktorý je ovplyvnený náročnosťou resp. konkurenciou na súťaži.

Amatérske súťaže - koeficient ... súťaže rozdelené do skupín podľa náročnosti

  • 4. skupina ... Majstrovstvá sveta, najprestížnejšie amatérske súťaže (Arnold Classic Amateur, Amateur Olympia, ELITE World Cup)
  • 3. skupina ... Majstrovstvá Európy
  • 2. skupina ... amatérske súťaže s medzinárodnou účasťou (Mozolani Classic, vybrané medzinárodné súťaže v Európe tzn. tie, ktoré sú zverejnené v IFBB kalendári); národné šampionáty (Majstrovstvá Slovenska, Českej republiky)
  • 1. skupina ... lokálne pohárové súťaže (jarné/jesenné pohárové súťaže na Slovensku a v Českej republike), Majstrovstvá Čiech a Moravy

Amatérski súťažiaci - bodovanie ... bodový zisk v závislosti na umiestnení na súťaži

  • 1. miesto ... 10 bodov
  • 2. miesto ... 8 bodov
  • 3. miesto ... 6 bodov
  • 4. miesto ... 5 bodov
  • 5. miesto ... 4 body
  • 6. miesto ... 3 body
  • absolútny víťaz ... získa ku konečnému bodovému súčtu plus 10 bodov (v prípade  súťaží zo skupiny 2. až 4. vynásobených koeficientom 2, 3 resp. 4)
  • poznámka: fyzický zisk PRO karty v danom období sa oceňuje bodovou prémiou 40 bodov (uplatňuje sa iba pri absolútnom poradí)

Senior EastLabs Best - nominácia Men´s physique mužov

Majstrovstvá Slovenska - koeficient súťaže 2

  • 1. miesto ... Henrik MRÚZ, Róbert KOHÚT, Tomáš ÜRGE, 20 bodov (10x2)
  • 2. miesto ... Maroš DEMITROVIČ, Peter KOŠARKO, LUKÁŠ BIŇAS, 16 bodov (8x2)
  • 3. miesto ... Tomáš VELEBÍR, Tomáš MESZÁROŠ, Tomáš HRICKO, 12 bodov (6x2)
  • 4. miesto ... Marek BÉRESS, Jakub FABIŠÍK, Dominik ANTOŠ, 10 bodov (5x2)
  • 5. miesto ... Erik MAGUT, Jaroslav PRIECHODSKÝ, Egon DOLEŽAL, 8 bodov (4x2)
  • 6. miesto ... Peter PROKŠEJ, Tomáš SEJUT, Norbert ADAMEC, 6 bodov (3x2)

AMIX Patriot Cup - koeficient súťaže 1

  • 1. miesto ... Norbert ADAMEC, 10 bodov
  • 2. miesto ... Ondrej CALLO, 8 bodov
  • 3. miesto ... Lukáš BIŇAS, 6 bodov
  • 4. miesto ... Tomáš HRICKO, 5 bodov
  • 5. miesto ... Daniel GĽABA, 4 body
  • 6. miesto ... Marek PAVÚK, 3 body
  • absolútny víťaz ... Norbert ADAMEC, 10 bodov

Tatranský pohár - koeficient súťaže 1

  • 1. miesto ... Pavol CHODELKA, Tomáš HRICKO, 10 bodov
  • 2. miesto ... Patrik SPODNIAK, Ivan ŠČIRBAVÝ, 8 bodov
  • 3. miesto ... Egon DOLEŽAL, 6 bodov
  • 4. miesto ... Jakub FABIŠÍK, Norbert ADAMEC, 5 bodov
  • 5. miesto ... Matúš SATIN, Filip KARŠAY, 4 body
  • 6. miesto ... Peter SATIN, Tomáš PECNÍK, 3 body
  • absolútny víťaz ... Pavol CHODELKA, 10 bodov

Mozoláni Fitness Cup - koeficient súťaže 1

  • 1. miesto ... Pavol CHODELKA, Matúš SATIN, Ivan ŠČIRBAVÝ, 10 bodov
  • 2. miesto ... Patrik SPODNIAK, Jakub FABIŠÍK, Norbert ADAMEC, 8 bodov
  • 3. miesto ... Kevin HORVÁTH, Ján PRIADKA, Lukáš BIŇAS, 6 bodov
  • 4. miesto ... Denis HALUŠKA, Filip KARŠAY, Egon DOLEŽAL, 5 bodov
  • 5. miesto ... Peter SATIN, Richard REISSMULER, 4 body
  • 6. miesto ... Marek BÉRESS, Tomáš PECNÍK, 3 body
  • absolútny víťaz ... Pavol CHODELKA, 10 bodov

IFBB Diamond Cup Žilina - koeficient súťaže 2

  • 2. miesto ... Róbert KOHÚT, 16 bodov (8x2)
  • 3. miesto ... Tomáš VELEBÍR, 12 bodov (6x2)
  • 4. miesto ... Peter KOŠARKO, 10 bodov (5x2)
  • 5. miesto ... Henrik MRÚZ, 8 bodov (4x2)
  • 6. miesto ... Peter PROKSEJ, 6 bodov (3x2)


Priebežné poradie súťaže Senior EastLabs Best - nominácia Men´s physique, TOP20

  • 1. miesto ... Pavol CHODELKA, 40 bodov
  • 2. miesto ... Norbert ADAMEC, 39 bodov
  • 3. miesto ... LUKÁŠ BIŇAS, 38 bodov
  • 4. miesto ... Róbert KOHÚT, 36 bodov
  • 5. miesto ... Henrik MRÚZ, 28 bodov
  • 6. miesto ... Tomáš HRICKO, 27 bodov
  • 7. miesto ... Peter KOŠARKO, 26 bodov
  • 8. miesto ... Tomáš VELEBÍR, 24 bodov
  • 9. miesto ... Jakub FABIŠÍK, 23 bodov
  • 10. miesto ... Tomáš ÜRGE, 20 bodov
  • 11. miesto ... Egon DOLEŽAL, 19 bodov
  • 12. miesto ... Ivan ŠČIRBAVÝ, 18 bodov
  • 13. miesto ... Maroš DEMITROVIČ, Patrik SPODNIAK, 16 bodov
  • 14. miesto ... Matúš SATIN, 14 bodov
  • 15. miesto ... Marek BÉRESS, 13 bodov
  • 16. miesto ... Peter PROKSEJ, Tomáš MESZÁROŠ, 12 bodov
  • 17. miesto ... Dominik ANTOŠ, 10 bodov
  • 18. miesto ... Filip KARŠAY, 9 bodov
  • 19. miesto ... Jaroslav PRIECHODSKÝ, Erik MAGUT, Ondrej CALLO, 8 bodov
  • 20. miesto ... Peter SATIN, 7 bodov

 

Senior EastLabs Best - nominácia Men´s physique mužov

Majstrovstvá Slovenska - koeficient súťaže 2

  • 1. miesto ... Maroš DEMITROVIČ, Kristián MATUŠÍK, 20 bodov (10x2)
  • 2. miesto ... Denis HRUŠKA, Róbert MEGO, 16 bodov (8x2)
  • 3. miesto ... Dávid HMEĽÁR, Eduard KOPÁNYI, 12 bodov (6x2)
  • 4. miesto ... Samuel DRNDA, Jakub FABIŠÍK, 10 bodov (5x2)
  • 5. miesto ... Lukáš SÁKORA, Kvido SCHMER, 8 bodov (4x2)
  • 6. miesto ... Kevin HORVÁTH, Daniel SMATANA, 6 bodov (3x2)

AMIX Patriot Cup - koeficient súťaže 1

  • 1. miesto ... Denis HRUŠKA, Kvido SCHMER, 10 bodov
  • 2. miesto ... Lukáš SÝKORA, Jakub FABIŠÍK, 8 bodov
  • 3. miesto ... Dávid JUHÁS, Marko AĽUŠÍK, 6 bodov
  • 4. miesto ... Daniel SMATANA, 5 bodov
  • 5. miesto ... Ján BIRKA, 4 body
  • 6. miesto ... Tibor ŠTEFANIŠIN, 3 body

Veľká cena Dubnice - koeficient súťaže 1

  • 1. miesto ... Maroš DEMITROVIČ, 10 bodov
  • 2. miesto ... Matúš SATIN, 8 bodov
  • 3. miesto ... Róbert MEGO, 6 bodov
  • 4. miesto ... Jakub FABIŠÍK, 5 bodov
  • 5. miesto ... Radovan ĎUROVIČ, 4 body
  • 6. miesto ... Daniel SMATANA, 3 body


Priebežné poradie súťaže Junior EastLabs Best - nominácia Men´s physique, TOP10

  • 1. miesto ... Maroš DEMITROVIČ, 30 bodov
  • 2. miesto ... Denis HRUŠKA, 26 bodov
  • 3. miesto ... Jakub FABIŠÍK, 23 bodov
  • 4. miesto ... Róbert MEGO, 22 bodov
  • 5. miesto ... Kristián MATUŠÍK, 20 bodov
  • 6. miesto ... Kvido SCHMER, 18 bodov
  • 7. miesto ... Lukáš SÝKORA, 16 bodov
  • 8. miesto ... Daniel SMATANA, 14 bodov
  • 9. miesto ... Eduard KOPÁNYI, Dávid HMEĽÁR, 12
  • 10. miesto ... Samuel DRNDA, 10 bodov

Diskusia k článku:

AMIX diskusia