VIDEOKLIP - Bodybuilding na 2017 EVLS Prague Showdown

Účasť EastLabs Teamu na prestížnejšej súťaži 2017 EVLS Prague Showdown bola možná vďaka podpore partnerov a sponzorov, predovšetkým od spoločností
AMIX Nutrition a TIPSPORT SK.
Ďakujeme všetkým partnerom za podporu

Pohľad do výsledkových listnín EVLS Prague Showdown 2017 hovorí jasne - zo Slovenska štartovalo 25 športovcov v amatérskej divízii a 3 športovci v PRO. Pozrime sa na to, ako sa im darilo:

• Karin Kolesárová ... skvelé 1. miesto v kategórii Bikini Fitness junioriek, kde štartovalo 23. pretekárok.

• Zuzana Kardošová, členka YAMAMOTO Team-u ... 1. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 160 cm, kde štartovalo 19. pretekárok - skvelý úspech s prihliadnutím na to, že Kardošová tento rok dovŕšila 17 rokov! Prvenstvom postúpila do superfinále, kde obsadila 4. miesto. Štartovala aj v kategórii Bikini Fitness junioriek, kde jej 1. miesto uniklo o 3 body, a tak obsadila 2. priečku.
  • Marcela Graňáková ... taktiež štartovala v dvoch kategóriach - Bikini Fitness junioriek, kde obsadila 5. miesto a Bikini-Fitness žien do 169 cm (15 pretekárok), kde sa prebojovala do finále a získala 6. miesto.
  • Sofia Kořínková ... štartovala v kategórii Bikini Fitness junioriek, kde obsadila 11. miesto.
  • Nikoleta Šubová ... obsadila 6. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 160 cm, kde ju len o jeden bod porazila slovenka Lucia Kodadová. Taktiež štartovala v kategórii Bikini Fitness junioriek, kde obsadila 12. miesto.
  • Janka Medunová ... v kategórii master Bikini-Fitness obsadila 3. miesto (len o jeden bod ju porazila angličanka Liz Richardson, celkovo ich v kategórii štartovalo 18) a v kategórii Bikini-Fitness žien do 166 cm (19. pretekárok) skončila pred bránami finále na 7. mieste.
  • Andrea Jašková ... taktiež štartovala v kategórii master Bikini-Fitness kde obsadila 9. miesto a v kategórii Bikini-Fitness žien do 172 cm (15 pretekárok) obsadila 14. miesto.
  • Lucia Kodadová ... obsadila 5. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 160 cm.
  • Nikola Pavelková ... obsadila 6. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 163 cm (15 pretekárok).
  • Radka Szombathová ... obsadila 8. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 163 cm.
  • Olivia Čambalová, členka YAMAMOTO Team-u ... štartovala v kategórii Bikini-Fitness žien do 169 cm, kde obsadila 12. miesto.
  • Paula Melíšková ... obsadila 10. miesto v kategórii Bikini-Fitness žien do 172 cm
  • Michaela Pavleová, členka YAMAMOTO Team-u ... kvôli malému počtu pretekárok (4) bola kategória fitness zlúčená, ale ani to nič nezmenilo na tom, že tohtoročná Majsterka Európy s prehľadom zvíťazila a domov si odniesla zlato.
  • Patrik Valach ... v OPEN kategórii juniorskej kulturistiky (16 pretekárov) predviedol prefektnú formu, za čo ho rozhodcovia odmenili 1. miestom.
  • Tomáš Hnilica ... obsadil 16. miesto v kategórii juniorskej kulturistiky.
  • Eduard Cigáň ... obsadil 9. miesto v kategórii kulturistika master (13 pretekárov).
  • Patrik Štiglic ... zverenec Mariána Čambala prišiel v nekonkurovatelnej forme a s prehľadom získal 1. miesto v klasickej kulturistike do 180 cm (12 pretekárov), čím sa nominoval do superfinále, kde porazil španiela Moraesa, a tým získal titul absolútneho majstra klasickej kutluristiky!
  • Dominik Balga ... obsadil 5. miesto v kategórii klasická kulturistika nad 180 cm (14 pretekárov), kde mal rovnaký počet bodov ako pretekár Pavel Szotkowski, ktorý obsadil 4. miesto.
  • Roman Sovčík ... obsadil 13. miesto v kategórii klasická kulturistika nad 180 cm.
  • Michal Rusina ... obsadil 12. miesto v kategórii Men's Physique do 179 cm (13 pretekárov).
  • Tomáš Pečník ... obsadil 12. miesto v kategórii Men's Physique do 182 cm (15 pretekárov).
  • Tibor Helmeczi ... obsadil 11. miesto v kategórii Men's Physique nad 182 cm (17 pretekárov).
  • Ivan Klinko ... obsadil 14. miesto v kategórii kulturistika do 90kg (15 pretekárov).
  • Michal Križánek ... od predošlej sezóny výrazne zapracoval na prezentácii, čo mu napomohlo k tomu, že v kategórii kulturistika nad 100kg (16 pretekárov) obsadil 1. miesto a v boji o absolútne prvenstvo obsadil 3. miesto.
  • Olivia Pohanková ... svoju premiéru na pro scéne v kategórii bikini (15 pretekárok) odštartovala 5. miestom - rozhodcovia ju vyvolali v druhom porovnávaní .
  • Sabína Pleváková ... taktiež ako Pohanková bola pre ňu táto súťaž debutom a rozhodcovia ju dali na 12. miesto.
  • Tomáš Tabačiar ... pre Tomáša bola táto súťaž na pro scéne v poradí druhou, rozhodcovia ho vyvolali v druhom porovananí kde ho postavili doprostred, no aj napriek tomu obsadil 7. miesto.

7 zlatých, 1 strieborná a 1 bronzová medaila - taká je bilancia Slovákov na EVLS Prague Showdown 2017. Všetkým zúčastneným gratulujem! Pohľad na súťežné pódium prosredníctvom optiky mojej videokamery vám priblížia nasledujúce videoklipy.