Nikol RASZYKOVÁ na 2016 Power PRO Moscow, semifinále

Nikol RASZYKOVÁ do kolotoča súťaží v nominácii fitness bikini vstúpila v máji 2016 vo veku, kedy mnohé športovkyne si už dávno užívajú športový dôchodok. Roky strávené pri fitness tréningu Nikol vyformovali do takej podoby, že úspech jej priniesla hneď prvá súťaž - 2016 IFBB Diamond Cup Žilina.
Ani na druhej súťaži nesklamala a po dvoch cenných kovoch zo Žiliny (v kategórii masters zvíťazila, v kategórii fitness bikini si zo Slovenska odnášala striebro) sa zo Španielska, z prestížnej 2016 Olympia Amateur Spain vrátila nielen s dvojnásobným zlatom (opäť z kategórií bikini fitness masters a bikini fitness do 169cm), ale iba o jeden, jediný bod skončila na striebornej priečke v boji o absolútne prvenstvo za Saskiou CAKOCI, ktorá je členkou prestížneho BioTech USA Teamu a zároveň moderátorkou/redaktorkou portálu EastLabs.SK

Raszyková dokonale využila letnú prestávku, počas ktorej sa zúčastnila aj Patriot Bikini Fitness Camp-u LETO vo Vranove nad Topľou (ten s podporou majiteľa hotela Patriot Vladmíra TABAKU a EastLabs Teamu zorganizovala Saskia CAKOCI) a prirpavila sa na jesennú súťažnú sezónu. A tá je nad očakávanie úspešná!
V Prahe, na 2016 EVLS Prague Showdown získala zlato v kategórii masters, zvíťazila v kategórii do 169cm a prvenstvo získala aj v boji o titul abslútnej víťazky, vďaka čomu získala IFBB PRO kartu - o tú (s podporou Českého svazu kulturistiky a fitness) požiadala doslova pár dní po neočakávanom úspechu, získala ju a dnes absolvovala premiéru v IFBB PRO tábore.

2016 Power PRO Moscow - ako sa darilo Raszykovej?

Nikol už v dnešnom semifinále (počas individuálnej prezentácie) ukázala štandardnú formu, vďaka ktorej získavala cenné kovy na amatérskej scéne. V porovnaní s niektorými konkurentkami vynikala proporčnosťou, vďaka čomu bolo porovnávaná hneď v prvom porovnávaní, čo znamená, že bojuje o TOP5 pozíciu. Kto patrí medzi jej najväčšie súperky? Rusky Oľga PUTROVA, Oľga KORCHAKA a Jana KUZNETSOVA, počítal by som aj so Sarou BACK.
Zajtrajšie finále ukáže, či moje predpoklady sa naplnia, ale osobne ju vidím na 2. - 4. mieste.