Horváth - fotografovanie pre MaF i Flex

Horváth - fotografovanie pre MaF i Flex

kopček: je rozhodnuté - tento februárový týždeň bude venovaný Jarovi Horváthovi! Samozrejme, neznamená to, že okrem Jara na našom webe vám už nič iného neponúkneme ... ale máme v zásobe niekoľko videoklipov, ktorými môžeme ukázať, čo všetko sa dialo v jeho živote pred 10-11 rokmi, tak prečo to nevyužiť? Dnes si môžete stiahnuť videoklip z fotografovania pre časopis Flex (Jaro len zišiel zo súťažného pódia, zvesil si z krku striebornú medailu a napochodoval pred fotoaparát Billa Dobinsa ... mimochodom, tlmočníka mu robil jeho vtedajší tréner Dr. Milan Čížek) a z fotografovania pre naše vydanie časopisu Muscle and Fitness v obkľúčení niekoľkých stoviek zvedavých Jordáncov (odporúčam pozorne sledovať fotografa ... nie je ním nikto iný ako šéfredaktor Ľudo Major, ktorý mi prisľúbil, že pohľadá v archíve fotografie práve z tohto obdobia a ak ich nájde, objavia sa určite aj na našom webe). A medzi "divákmi" môžete zazrieť i niekoľko dobre známych tvárí z českej kulturistiky - aspoň ja som tam zaregistroval Dr. Luďka Noska a Ing. Libora Minaříka. Nebudem zdržiavať ... pozerajte!

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
admin
autor: Ajo | dátum: 03.02.2007 21:28:30
ani nie...
hm, hm ...
autor: admin | dátum: 03.02.2007 21:25:29
tu sa dejú veci! človek na chvíľu spustí zrak a ...
Igor Kopcek
autor: Ajo | dátum: 03.02.2007 21:22:55
tiez sa mi to nezdalo OK ;)
Igor
autor: patrick | dátum: 03.02.2007 03:10:20
ake "habkanie" Ty si pro v tom co robis /resp.robite s Petom/a ak ma niekto namietky nech dokaze nieco take ako ste dokazali Vy.Vsade sa docitam o 3- to triednom futbalistovi ,alebo nejakom kolkarovi co vyhral okresny prebor a kulturistika je defacto to najlepsie co SR ma a nikde nic....a to nehovorim ,ze mame jedineho profika a ani by som nevedel ako "vyzera",keby nebol eastlabs!!!!  So keep it up fellas!!!!
pato
autor: kopcek | dátum: 02.02.2007 09:02:01
ak ta to potesi, buduci tyzden mame dohodnute s Jarom stretnutie ... mali by sme sa rozpravat v podstate o vsetkom, co v kulturistike zazil a ak tam nebudem splietat dve na tri alebo habkat a koktat, posunieme to na web ... verim, ze vsetko dobre dopadne, lebo pritomny bude aj novy moderator (Jozo Garec) a zrejme aj dalsi kameraman
Bez predmetu
autor: patrick | dátum: 02.02.2007 04:55:20
Konecne opat priestor  pre jedineho "profika",ktory si urcite zasluzi ten spominany  tyzden na webe.Igor viac toho materialu o Horvathovi.
:)
autor: hammer | dátum: 01.02.2007 21:36:33

to nebolo na tom foteni viac divakov ako na samotnych MS? :)

BTW ten zaber na Majora ma pobavil, thx east labs