Kto bude súťažiť na juniorskom 2017 IFBB Svetovom šampionáte?

Kto bude súťažiť na juniorskom 2017 IFBB Svetovom šampionáte?

Tento víkend nás čaká v Rumunsku 2017 IFBB Svetový šampionát juniorov a masters, na ktorý sa zo Slovenska pripravuje početný team. Z centrály IFBB nám doručili predbežný zoznam súťažiacich vo vekovej kategórii juniorov.

JUNIOR WOMEN'S FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 163 CM
1. Ilina Boyadzhieva Bulgaria
2. Nikolett Szabo Hungary
3. Milica Beslac Serbia
4. Anna Hepnerova Slovakia

5. Michaela Pavleova Slovakia
6. Claudia Ripoll Spain
7. Eda Ozdemir Turkey
8. Cemre Cayir Turkey
9. Karolina Holbova Slovakia

JUNIOR WOMEN'S FITNESS 16-23 YEARS, OVER 163 CM
1. Dorottya Agoston Hungary
2. Panni Frauenberger Hungary B
3. Rebeca Gi Romania
4. Andreea Stan Romania
5. Amalia Mali Romania B
6. Lucia Zavadzanova Slovakia
7. Karin Suchomelova Slovakia
8. Kristina Juricova Slovakia

9. Melisa Yildirim Turkey

JUNIOR MEN'S FITNESS 16-23 YEARS, OPEN
1. Dario Molina Ecuador
2. Paul Dilganu Romania
3. Burak Sağlam Turkey
4. Haktan Mercan Turkey B

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 160 CM
1. Anzelika Kiricenkova Czechia
2. Vivien Pfister Germany
3. Nora Nemeth Hungary B
4. Sae Kyo Japan
5. Klaudia Stachura Poland
6. Georgiana Dumitru Romania
7. Catalina Dumitran Romania
8. Maria Onea Romania B
9. Nikoleta Subova Slovakia
10. Veronika Turcanova Slovakia
11. Zuzana Kardosova Slovakia

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 166 CM
1. Arida Muru Estonia
2. Julia Tsizova Estonia
3. Zsófia Molnár Hungary
4. Vivien Lengyel Hungary
5. Hajnalka Iklodi Hungary B
6. Viktorija Sadovskaja Lithuania
7. Laurie Orst Monaco
8. Heidrun Ertsas Norway
9. Karolina Wysocka Poland
10. Natalia Czajkowska Poland B
11. Natalia Pigoń Poland B
12. Timea Trajtelova Slovakia
13. Jamie Glazer South Africa
14. Sara Kinnvik Sweden
15. Gülsün Akdemir Turkey
16. Ivana Urbančoková Slovakia

JUNIOR WOMEN’S BIKINI-FITNESS 16-23 YEARS, OVER 166 CM
1. Pavlína Valigurová Czechia
2. Veronika Wertheimova Czechia
3. Lenka Myslivcova Czechia B
4. Marie Steffen Germany
5. Nina Maruhn Germany
6. Larissa Reinelt Germany B
7. Aletta Ilyes Hungary
8. Krisztina Gökler Hungary B
9. Ida Vanebo Norway
10. Lise Ellingsen Norway
11. Daria Jozefczak Poland
12. Patrycja Zahorska Poland B
13. Justyna Wolny Poland B
14. Natalia Damek Poland B
15. Ioana Sulea Romania
16. Anna Antonicheva Russia
17. Karin Kolesarova Slovakia
18. Denisa Knaperkova Slovakia
19. Viktoria Pocsosova Slovakia

20. Chanelle Erwee South Africa
21. Vasfiye Yildiz Turkey
22. Yaprak Sarigüzel Turkey
23. Marta Mila United Kingdom
24. Martina Vlarska Slovakia

JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS 16-23 YEARS, OPEN
1. Ekaterina Varbanova Bulgaria
2. Ivona Nemcić Croatia
3. Tereza Linhartova Czechia
4. Alice Mikk Estonia
5. Jennifer Ullmer Germany
6. Indrė Baleviciute Lithuania
7. Elėja Lukyte Lithuania B
8. Vilde Leithe Norway
9. Ewelina Dolhanczuk Poland
10. Jenica Stan Romania
11. Silvia Fialkova Slovakia
12. Andrea Joszayova Slovakia
13. Adriana Sojkova Slovakia
14. Viera Bozikova Slovakia

15. Savannah Prenzler South Africa
16. Johanna Svan Sweden
17. Defne Balik Turkey
18. Rabia Delibalta Turkey B

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM
1. Shunki Yasuda Japan
2. Jan Vroomen Netherlands
3. Alexander Fagernes Norway
4. Patryk Walczuk Poland
5. Karol Wiewiór Poland B
6. Bruno Lourenço Portugal
7. Sebastian Serpescu Romania
8. Dragos Beches Romania
9. Sebastian Pana Romania B
10. Marko Stojanovic Serbia
12. Berkay Dindar Turkey
13. Emre Çelik Turkey
14. Berat Söyüncü Turkey B
15. Isaac Francis United Kingdom

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM
1. Emīls Ločmelis Latvia
2. Edvinas Tuinyla Lithuania
3. Oakim Bekkeli Norway
4. Marcin Zganiacz Poland
5. Horia Schiopu Romania
6. Radovan Durovic Slovakia
7. Alejandro Cerrejon Spain
8. Olcay Ayten Turkey
9. Burak Can Demir Turkey
10. David Hmelar Slovakia

JUNIOR MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM
1. Tim De Breuker Belgium
2. Karl Songisepp Estonia
3. Curtis Coumba France
4. Rene Richter Germany
5. Liaskas Ioannis Greece
6. Daniel Kovacs Hungary
7. Attila Nógrádi Hungary
8. Elvis Rudbahs Latvia
9. Petter Horgen Norway
10. Sandro Sołowiej Poland
11. Grzegorz Rapczynski Poland B
12. Andrei Dragos Romania
13. Sebastian Dura Romania
14. Muhammet Mor Turkey
15. Serkan Gümüş Turkey

JUNIOR MEN’S CLASSIC BODYBUILDING 16-23 YEARS, OPEN
1. Sven Agić Croatia
2. Filip Dropulić Croatia B
3. Jakub Prchal Czechia
4. Mikk Jürisson Estonia
5. Tomas Kairys Lithuania
6. Donatas Kusleika Lithuania B
7. Gheorghe Bozo Romania
8. Martin Sagan Slovakia
9. Emre Özkaram Turkey
10. Yasin Yalçin Turkey B
11. Can Kaya Turkey B

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS, UP TO 75 KG
1. Dimitar Lekov Bulgaria
2. Mikk Jürisson Estonia – 2nd cartegory
3. Hayato Aizawa Japan
4. Vilius Sosnovskis Lithuania
5. Mihail Plesa Romania
6. Cristian Martin Romania
7. Vladimir Pecena Slovakia
8. Jose Martínez Spain
9. Sedat Kaya Turkey
10. Bahattin Yazici Turkey
11. Uğur Alan Turkey B
12. Alkan Meriç Turkey B
13. Joval Gordon United Kingdom

JUNIOR MEN’S BODYBUILDING 16-23 YEARS, OVER 75 KG
1. Geoffrey Dos Santos Angola
2. Tomislav Damjanovic Bosnia & Herzegovina
3. Quinton Eriya Canada
4. Simone Bassanelli Italy
5. Dan Dumitru Romania
6. Hunor Salak Romania
7. Patrik Valach Slovakia
8. David Cap Slovakia

9. Gareth Sheepers Southa Africa

Diskusia k článku:

AMIX diskusia