Classic Physique na 2018 Arnold Classic Europe - druhá súťaž v IFBB International

Classic Physique na 2018 Arnold Classic Europe - druhá súťaž v IFBB International

Účasť EastLabsPhoto.com Team-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia
Elite PRO Slovakia.

Na prestížnej súťaži 2018 Arnold Classic Europe v Barcelone má premiéru nová nominácia v portfóliu IFBB International - reč je o Classic Physique. V podstate sa jedná o klasickú kulturistiku s výrazne vyšším váhovým limitom, s jednou novou hodnotiacou pózou - podľa šéfrozhodcu IFBB Pawla FILLEBORNA je póza "vákum" pre túto nomináciu rozhodujúcou.

Aj napriek tomu mnoho nováčikov v tejto nominácii na 2018 Arnold Classic Europe tento postoj nevedelo predviesť korektne, čo spôsobovalo vrásky na čele každému z jedenástich rozhodcov v rozhodcovskom paneli č. 4 (práve tento panel rozhodoval Classic Physique).
V troch kategóriách sme napokon na súťažnom pódiu mali možnosť sledovať celkovo 20 "klasik fyzikov", medzi ktorými koncepciou postavy, proporčnosťou, formou a aj spôsobom pózovanie výrazne vynikal Slovák Patrik DZURILLA. O jasné víťazstvo ho obral deformit. Ak tento nedostatok dokáže operačne odstrániť, v krátkom čase sa môže stať najvýraznejšou postavou tejto nominácie.

Classic Physique na 2018 Arnold Classic Europe - druhá súťaž v IFBB InternationalDiskusia k článku:

AMIX diskusia