VIDEOKLIP - Michaela KOHUTOVÁ a Lumír ŠTEFEK na 2019 Arnold Classic Africa

VIDEOKLIP - Michaela KOHUTOVÁ a Lumír ŠTEFEK na 2019 Arnold Classic Africa

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

V januári 2018 vznikla na podnet Milana ČÍŽEKA organizácie Elite PRO Slovakia, ktorá sa v januári 2019 "transformovala" na Asociáciu Elite PRO. Dôvod transformácie? Záujem o členstvo prejavili okrem Elite PRO športovcov zo Slovenska aj Elite PRO športovci z okolitých krajín, dokonca aj z ďalekej Ázie. Dôvod záujmu? Odborné vedenie (ktoré pre súťažiacich zabezpečuje Alexander HLOBIK) a komplexný management, kde svoje skúsenosti uplatňuje Milan ČÍŽEK.
Členmi Asociácie Elite PRO sú ja športovci z Čiech - Michaela KOHUTOVÁ, ktorá na prestížnom 2019 Arnold Classic Africa zvíťazila v kategórii Elite PRO Women´s Physique a Lumír ŠTEFEK, ktorý na rovnakej súťaži, v kategórii Classic Physique získal bronz. 

2019 Arnold Classic Africa - Women´s Physique

2019 Arnold Classic Africa - Classic Physique
Diskusia k článku:

AMIX diskusia