Asociácia Elite PRO - aké bolo stretnutie členov a priateľov organizácie?

Asociácia Elite PRO - aké bolo stretnutie členov a priateľov organizácie?


Organizácia Elite PRO Slovakia v januári 2019 mala za sebou rok svojej existencie. To, čo si zakladajúci členovia naplánovali už koncom roku 2017 sa v roku 2018 splnilo nad očakávanie a úspech členov organzácie Elite PRO Slovakia je motivačným faktorom aj pre súťažiacich mimo Slovenska.

"Áno, je to tak - členovia Elite PRO Slovakia dokázali v roku 2018 uspieť na mnohých TOP Elite PRO súťažiach, Adela ONDREJOVIČOVÁ s Michalom KRIŽÁNKOM nepoznajú chuť porážky nielen z pohárových súťaží, ale aj zo súťaží Elite PRO World Championships", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK, jeden zo zakladajúcich členov organizácie Elite PRO Slovakia, ktorá od januára 2019 pôsobí na našej scéne ako Asociácia Elite PRO. "Naša, aktuálne už  Asociácia Elite PRO, čerpá zo skúseností, ktoré sme získali v predchádzajúcom období. Napriek tomu sa stále učíme - snahou je robiť to, čo robíme najlepšie, ako sa dá. Sme modernou športovou organizáciou, ktorá si váži nielen našich športovcov, ale aj tých, ktorí nás v roku 2018 podporili. Naša činnosť je totiž financovaná z privátnych zdrojov."

"Aj to je dôvod, prečo sme sa rozhodli pozvať tých, ktorí sa v roku 2018 zaslúžili o šírenie dobrého mena
Asociácia Elite PRO doma, ale aj v zahraničí, na priateľské stretnutie", pokračoval Milan ČÍŽEK. "To sa uskutočnilo 19. januára 2019 v Stodolienke, v Reštaurácii u Hricka, v Hanušovciach nad Topľou."

"Stretnutie bolo príležitosťou na vyhodnotenie výsledkov, ktoré členovia organizácie Elite PRO Slovakia dosiahli v súťažnom roku 2018. Našim priateľom, podporovateľom, členom aj sponzorom sme zároveň predstavili plány, s ktorými vstúpujeme do druhého roku existencie. Stretnutia sa zúčastnilo 29 ľudí zo Slovenska a Čiech - tí, ktorí požadovali ubytovanie mali k dispozícii Hotel Patriot Vranov nad Topľou Vladimíra TABAKU ((Vlado spoločne s Igorom Kopčekom v minulosti organizovali sériu súťaží Amix Patriot Cup - v Hoteli Patriot sa realizujú viaceré z projektov spoločnosti FitnessŠkola s.r.o., vrátane BikiniFitness Campov)", doplnil informáciu Milan ČÍŽEK.

"To, že EastLabs.SK je mediálnym partnerom aktuálne už Asociácie Elite PRO nie je žiadnym tajomstvom", doplnil Milana ČÍŽEKA Igor Kopček. "Ponuku na spoluprácu s nami obddržali aj ďalšie rovnako zamerané subjekty, Čížek ju akceptoval v plnom rozsahu. Súčasťou spolupráce je predovšetkým mediálna činnosť, aj preto som rád, že pozvánku od Asociácie Elite PRO zúčastniť sa malej slávnosti obdržali členovia teamu, ktorí sa podieľali na chode portálu EastLabs.SK a v minulom roku pôsobili súťažiach, kde členovia tejto asociácie získali rozhodujúce úspechy. Včerajšie slávnostné stretnutie, oceňovanie nielen TOP atlétov Asociácie Elite PRO, ale aj tých, ktorí činnosť tejto organizácie podporili akoukoľvek formou, je dobrým príkladom do budúcnosti - verím, že Milan ČÍŽEK s Alexandrom HLOBIKOM budú v tejto línii pokračovať aj v budúcnosti.
Pre nás, členov EastLabs Team-u, bolo stretnutie zároveň príležitosťou k tomu, aby sme ocenili aktuálne už jasného absolútneho víťaza 5. ročníka bodovacej súťaže AMIX EastLabs Best. Tým sa stal po prvý krát v histórii súťažiaci z nominácie men´s physique, dnes už člen Asociácia Elite PRO, Dominik ANTOŠ. Tejto udalosti sa však budeme venovať v samostatnom článku."


Kto bol ocenený?

 • trofej pre športovca ... Adela ONDREJOVIČOVÁ
 • trofej pre športovca ... Michal KRIŽÁNEK
 • trofej pre športovca ... Patrik ŠTIGLIC
 • ďakovný list ... Eva BÁNIKOVÁ
 • ďakovný list ... Michaela KOHÚTOVÁ
 • ďakovný list ... Dominik ANTOŠ
 • ďakovný list ... Vladimír PEČEŇA
 • ďakovný list ... Marián ČAMBAL
 • ďakovný list ... Rastislav SOLÁR
 • ďakovný list ... Stanislav HRICKO
 • ďakovný list ... Jakub CSONTOS


Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Asociácia
autor: Oplan | dátum: 21.01.2019 10:49:35
Výborne. Veľmi dobre. Len tak na okraj. Sú aj Boris a Gabriela priatelia Asociácie ?