Michaela KOHUTOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs Radio

Michaela KOHUTOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs Radio

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch organizácie Asociácia Elite PRO.

Začnem tým, čím budem začínať (nejakú dobu) každý podobný článok - organizácia Elite PRO Slovakia v tomto roku oslávi ešte iba rok svojej existencie, počas ktorého však získala pevné miesto na domácej, ale aj medzinárodnej bodybuilding/fitness scéne. Členovia organizácie, ktorá na Slovensku vznikla z podnetu Milana ČÍŽEKA, dosahujú vo federácii Elite PRO výsledky vzbudzujúce rešpekt (treba pripomínať vrchol v podobe titulov Elite PRO Svetových šampiónov pre Adelu ONDREJOVIČOVÚ a Michala KRIŽÁNKA?), "funkcionári organizácie" ukazujú, ako môže moderná športová organizácie prinášať benefity svojim členom (a fanúšikom kulturistiky a fitness na Slovensku) aj bez masívnej štátnej podpory.

V tomto roku Elite PRO Slovakia mení svoj názov na Asociácia Elite PRO - dôvodom je skutočnosť, že záujem o členstvo v nej prejavili už nielen Elite PRO súťažiaci zo Slovenska, ale aj z Čiech. Dodám, že aktuálne Asociácia Elite PRO sprístupnila fanúšikom webovú stránku, ktorá bude ďalším informačným zdrojom pre jej fanúšikov.

Aktuálne členkou Asociácie Elite PRO sa stala aj Michaela KOHUTOVÁ, Elite PRO Majsterka sveta z Čiech, ktorá dominuje nominácii women´s physique. O jej ceste z nominácie kulturistika žien, cez bodyfitness až k spomínanej women´s physique sa s Michaelou porozprávala pre EastLabs Radio redaktorka Soňa Kolcunová.
Michaela Kohutová

Michaela KOHUTOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs Radio
Diskusia k článku:

AMIX diskusia