Eliška DOMBKOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs Radio

Eliška DOMBKOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs Radio

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch organizácie Asociácia Elite PRO.

Začnem tým, čím budem začínať (nejakú dobu) každý podobný článok - organizácia Elite PRO Slovakia v tomto roku oslávi ešte iba rok svojej existencie, počas ktorého však získala pevné miesto na domácej, ale aj medzinárodnej bodybuilding/fitness scéne. Členovia organizácie, ktorá na Slovensku vznikla z podnetu Milana ČÍŽEKA, dosahujú vo federácii Elite PRO výsledky vzbudzujúce rešpekt (treba pripomínať vrchol v podobe titulov Elite PRO Svetových šampiónov pre Adelu ONDREJOVIČOVÚ a Michala KRIŽÁNKA?), "funkcionári organizácie" ukazujú, ako môže moderná športová organizácie prinášať benefity svojim členom (a fanúšikom kulturistiky a fitness na Slovensku) aj bez masívnej štátnej podpory.

V tomto roku Elite PRO Slovakia mení svoj názov na Asociácia Elite PRO - dôvodom je skutočnosť, že záujem o členstvo v nej prejavili už nielen Elite PRO súťažiaci zo Slovenska, ale aj z Čiech. Dodám, že aktuálne Asociácia Elite PRO sprístupnila fanúšikom webovú stránku, ktorá bude ďalším informačným zdrojom pre jej fanúšikov.

"Keď sme pred rokom spustili činnosť združenia Elite PRO Slovakia, našim cieľom bolo podporovať predovšetkým tých súťažiacich, ktorí majú štatút Elite profesionálov a sú zo Slovenska", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK. "Chceli sme mať v každej Elite PRO nominácii takých súťažiacich, ktorí by vďaka našej organizačnej podpore a poradenstvu patrili výsledkovo medzi najlepších. Podarilo sa to, teraz je čas posunúť sa ďalej. Aktuálne podporu ponúkame už nielen súťažiacim zo Slovenska, ale aj z blízkeho zahraničia. Česká republika je Slovensku najbližšia, aj preto vítam záujem športovcov o členstvo v Asociácii Elite PRO, ktorá pôsobí na našej scéne od januára 2019 a ako už bolo povedané, vznikla premenovaním pôvodnej Elite PRO Slovakia."
Eliška DOMBKOVÁ
Aktuálne členkou Asociácie Elite PRO sa stala aj bikinifitnesska z Čiech Eliška DOMBKOVÁ, ktorá vďaka výsledkom na medzinárodnej súťažnej scéne získala v 2018 IFBB World Ranking-u skvelé 5. miesto v konkurencii 437 bikinifitnessiek celého sveta (napodobnila tak Slovensku Timeu TRAJTEĽOVÚ, ktorá rovnakú priečku získala v 2017 IFBB World Ranking-u, v konkurencii 317 bikinifitnessiek celého sveta)
O úspešnej sezóne 2018, o súťažení v nominácii bikinifitness sa s Eliškou rozprávala pre EastLabs Radio redaktorka Soňa Kolcunová.

Eliška DOMBKOVÁ z Asociácie Elite PRO - interview pre EastLabs RadioDiskusia k článku:

AMIX diskusia