Milan ČÍŽEK - naši Elite PRO atléti už vedia, kde budú súťažiť

Milan ČÍŽEK - naši Elite PRO atléti už vedia, kde budú súťažiť


19. januára 2019, krátko pred oceňovaním najlepších športovcov Asociácie Elite PRO, sa uskutočnil krátky meeting, na ktorom si Milan ČÍŽEK s Alexandrom HLOBÍKOM a prítomnými športovcami upresnili súťažné plány na rok 2019. Aktuálne sa čaká na upresnenie súťažného kalendáru organizácie Elite PRO, ktorý sa priebežne mení, resp. dopĺňa o nové súťaže.

"To, že súťažný kalendár začiatkom roku nikdy nie je 100% istý veľmi dobre viem z čias, kedy som pôsobil na amatérskej scéne IFBB International," povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK. "Napriek tomu naši športovci majú jasno v tom, ktoré súťaže budú pre nich prioritné. Samozrejme, opäť to sú Elite PRO Majstrovstvá sveta, okrem nich aj súťaže Arnold Classic Africa a Arnold Classic Europe.
Teší ma, že koncept Asociácie Elite PRO oslovil ďalších športovcov, ktorí už vlastnia, resp. majú právo požiadať o Elite PRO kartu. Ako som už deklaroval viac krát, aj v tomto roku máme vysoké ciele. Chceme rozšíriť náš Elite PRO Team, ale pomáhať budeme aj vybraným súťažiacim amatérskej scény v rozsahu, ako sme v roku 2018 pomáhali men´s physique súťažiacemu Dominikovi ANTOŠOVI. Ten zvládol 10 súťaží počas roka, v deviatich získal cenný kov, stal sa Elite profesionálom a navyše, zvíťazil v absolútnom pradí v bodovacej súťaži 2018 Senior AMIX EastLabs Best."


Diskusia k článku:

AMIX diskusia