Pred Asociáciou Elite PRO je ďalšia výzva!

Pred Asociáciou Elite PRO je ďalšia výzva!

Elite PRO
Slovensko-česká Asociácia Elite PRO patrí po roku 2018 jasne medzi najúspešnejšie členské organizácie novokreovanej federácie Elite PRO, ktorá zastrešuje súťaženie profesionálov pod hlavičkou IFBB International. Pripomeniem, že 19. januára 2019, na slávnostnom oceňovaní športovcov Asociácie Elite PRO na záverečné fotografovanie (okrem iných) nastúpili aj traja Elite PRO Svetoví šampióni - Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michaela KOHUTOVÁ a Michal KRIŽÁNEK. A sú tu nové výzvy!
"Aktuálna informácia zverejnená na oficiálnej stránke Elite PRO hovorí, že od roku 2019 sa tešiť môžeme aj na súťaže určené pre masters profesionálov", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK, jedna z hlavných postáv Asociácie Elite PRO. "Vo vekových kategóriách Elite PRO Masters súťažiť môžu aktuálni Elite PRO atléti, ktorí dosiahli stanovený vekový limit, o Elite PRO kartu požiadať môžu víťazi masters kategórií na IFBB Majstrovstvách sveta, IFBB Majstrovstvách Európy/Ázie a ďalších kontinentálnych šampionátov. Samozrejme aj tí, ktorí uspejú v absolútnom poradí na vybraných medzinárodných pohárových súťažiach, kde súťažia masters súťažiaci."

Zo Slovenska aktuálne Elite PRO štatút získať môžu:
  • Radka SZOMBÁTHOVÁ ... masters bikinifitness
  • Anita KUCZMAN ... masters bikinifitness
  • poznámka ... myslím, že aj v prípade Petra TATARKU, alebo Miroslava ŠKADRU by zisk Masters Elite PRO karty nemal byť problém

V akých kategóriách môžu súťažiť masters Elite PRO atléti?

  • Master Elite PRO Bikini (ženy nad 35 rokov)
  • Masters Elite PRO Bodyfitness (ženy nad 35 rokov)
  • Masters Elite PRO Bodybuilding (muži nad 40 rokov)

Diskusia k článku:

AMIX diskusia