Asociácia Elite PRO - aké bolo stretnutie členov organizácie?

Asociácia Elite PRO - aké bolo stretnutie členov organizácie?


Asociácia Elite PRO pod vedením dvojice Milan ČÍŽEK a Alexander HLOBÍK je aktuálne jednou z najúspešnejších športových organizácií financovaných z privátnych zdrojov. Táto "nadnárodná" organizácia združuje Elite PRO súťažiacich, ktorí po splení stanovených podmienok získali Elite PRO kartu a majú právo súťažiť v profesionálnej organizácii federácie IFBB International, Elite PRO.

"Stretnutie členov Asociácie Elite PRO sme mali naplánované v dostatočnom predstihu pred termínom 23. február 2019, uskutočnilo sa už tradične v Činkárni Čambal Petržalka, kde má spoločnosť FitnessŠkola svoje školiace stredisko.", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, hlavný tréner Asociácie Elite PRO. "Dôvodov, prečo sme cestovali do Bratislavy bolo niekoľko - v Činkárni Čambala môžeme absolvovať s každým členom plnohodnotný tréning, máme tu zázemie, na stretnutia, navyše, v pláne bol aj seminár s trojicou Ondejovičová - Kohutová - Križánek, na ktorý napokon prišlo viac ako 70 fanúšikov. Okrem profesionálnych atlétov, od roku 2019 sa venujeme aj atlétom amatérom, cieľom ktorých je výhľadovo súťaženie pod hlavičkou Elite PRO. Kto z profesionálov bol na stretnutí? Novými tvárami v našom Elite PRO Teame sú Eliška DOMBKOVÁ (bikinifitness), Lumír ŠTEFEK (classic physique), okrem nich prítomní boli Alžbeta PEŤKOVÁ, Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michaela KOHUTOVÁ, Patrik ŠTIGLIC. Dominik ANTOŠ je aktuálne v Kanade, kde má v pláne súťažiť, plány na súťaženie už v jarnej súťažnej sezóne má aj Eva BÁNIKOVÁ, ktorá sa však aktuálne trápi s ochorením."

"Stretnutie splnilo svoj účel, som spokojný", doplnil Alexandra Milan ČÍŽEK. "Pre Asociáciu Elite PRO je hlavnou súťažou jarnej súťažnej sezóny 2019 Arnold Classic Africa, kde nastúpime v plnej sile, s maximálnym počtom reprezentantov. Ciele máme vysoké, aj preto naši atléti získali na stretnutí spätnú väzbu, riešili sme niektoré z organizačných a cestovných záležitostí. Stretnutia sa zúčastnila aj amatérska fitnesska Michaela PAVLEOVÁ - tá mala možnosť vidieť, aký je štýl práce v Asociácii Elite PRO a s Alexandorm HLOBIKOM absolvovala ďalší zo spoločných tréningov. Obaja urobíme pre našich atlétov maximum, aby sme im uľahčili súťaženie na medzinárodnej scéne, aktívne hľadáme nových partnerov, pre ktorých má význam vzájomná spolupráca."

Kto aktuálne podporuje Asociáciu Elite PRO?

  • spoločnosť PORFIX
  • spoločnosť NEBBIA
  • spoločnosť ProTan Slovakia
  • e-shop Global Fitness
  • Činkáreň Čambal Petržalka
  • spoločnosť FitnessŠkola s.r.o.
  • portál EastLabs.SK

Diskusia k článku:

AMIX diskusia