Prečo vznikla Asociácia Elite PRO a kto jej šéfuje?

Prečo vznikla Asociácia Elite PRO a kto jej šéfuje?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.


Od januára 2018 na našej scéne pôsobí organizácia Elite PRO Slovakia, ktorá v tomto roku bola premenovaná na Asociáciu Elite PRO. Cieľ Milana ČÍŽEKA, ktorý je iniciátorom myšlienky vytvoriť túto organizáciu, bol jasný od prvého momentu - chcel uplatniť svoje znalosti a skúseností ľudí, ktorí zatiaľ nepôsobia na žiadnych funkcionárskych postoch v rámci SAFKST, ale ich ambíciou je napriek tomu podporiť svojou činnosťou dianie v našich športoch. Získal si ich podporu, získal si podporu partnerov, medzi ktorých aktuálne patrí aj EastLabs.SK a spoločnosť FitnessŠkola s.r.o., kde ČÍŽEK pôsobí ako hlavný lektor trénerských kurzov. Samozrejme, nebráni sa akejkoľvek edukačnej činnosti, kde patrí aj účasť na rôznych seminároch, podporujúcich činnosť Asociácie Elite PRO a lektorská činnosť na projekte BikiniFitness Camp.

Členovia Asociácie Elite PRO sa minulý weekend zúčastnili semináru v Činkárni Čambal Petržalka, ktorý pod hlavičkou spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. zorganizovala dvojica Marian ČAMBAL - Igor KOPČEK. A práve na tomto seminári redaktor spriazneného časopisu Muscle&Fitness Boris PREKOP využil príležitosť a vyspovedal Milana v rozsiahlom interview. Tu je výsledok jeho práce.

Prečo vznikla Asociácia Elite PRO a kto jej šéfuje?
Diskusia k článku:

AMIX diskusia
prorok sem prorok tam
autor: admin | dátum: 12.03.2019 13:14:50
stať sa môže čokoľvek - dôležité je byť pripravený na všetko
Kulturistika
autor: Oplan | dátum: 10.03.2019 18:29:10
Ja nechcem byť falošný prorok, ale asociácia na amatérov v Asociácií Elite Pro bude posielať vysokoúčinné mimosúťažné kontroly.