Fanúšikovia o seminári členov Asociácia Elite PRO

Fanúšikovia o seminári členov Asociácia Elite PROČinkáreň Čambal Petržalka je "Mekkou Bodybuildingu a Fitness"  na Slovensku, kde svoje školiace stredisko má aj spoločnosť FitnessŠkola s.r.o. Vďaka spolupráci s Marianom ČAMBALOM (spolumajiteľom Činkárne) sa práve tu konajú pravidelné semináre, kempy, kurzy trénerov. Tri týždne uplynuli od posledného semináru, ktorého sa zúčastnili najväčšie profesionálne hviezdy Asociácie Elite PRO, o už týždeň v Činkárni Čambal sa koná ďalšia akcia - trénerský kurz "Bodybuilding a Fitness Inštruktor", kde bude hosťom aj Michal KRIŽÁNEK.

"Asociácia Elite PRO má za sebou o niečo viac ako rok existencie a som presvedčený, že všetci fanúšikovia kulturistiky a fitness už veľmi dobre vedia, kto sú naši členovia", povedal pre portál EastLabs.SK Milan ČÍŽEK, jedna z rozhodujúcich osobností asociácie. "Premyslená spolupráca s portálom EastLabs.SK a podieľanie sa na edukačných projektoch spoločnosti FitnessŠkola s.r.o. sa vyplatila - fanúšikovia vidia, že Michal KRIŽÁNEK, Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michaela KOHUTOVÁ a spol. sú tvrdo trénujúci športovci, ktorí sa nehrajú na hviezdy. Sú prirodzení, svoje úspechy nepreceňujú, pracujú na tom, aby sa ďalej zlepšovali.

Seminár, ktorý sa uskutočnil v Činkárni Čambal Petržalka bol zameraný len a len na športovcov z Asociácie Elite PRO, bol fantastický - a som rád, že s rovnakými pocitmi z neho odchádzali aj naši priaznivci. Najbližšie sa s nami môžu stretnúť účastníci základného trénerského kurzu "Bodybuilding a Fitness Inštruktor", ktorý sa uskutoční od 22. do 24. marca 2019. Ako ináč, opäť v Činkárni Čambal Petržalka."

Fanúšikovia o seminári členov Asociácia Elite PRO
Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Beseda
autor: kulturista | dátum: 15.03.2019 08:58:23
Konecne nieco normalne sa tu robi a Elite profesionalom patri uznanie.