Asociácia Elite PRO - PRO atlétov oblieka spoločnosť DoubleD

Asociácia Elite PRO - PRO atlétov oblieka spoločnosť DoubleD


Asociácia Elite PRO v januári 2019 oslávila prvý rok svojej existencie (pravdou je, že prvotný názov organizácie, ktorá združuje profesionálov z Elite PRO, bol Elite PRO Slovakia) a s novým rokom prišiel aj nový partner - Ondrejovičovú, Križánka a spol. v tomto roku bude obliekať spoločnosť DoubleD.

Čo je za značkou DoubleD?

Čo nájdete na Instagrame tejto spoločnosti: Poďme si povedať niečo o značke DoubleD. O čo vlastne ide? Nevzniklo to celé iba s nápadom vytvoriť značku oblečenia. Je za tým omnoho viac. Našim zámerom je pozdvihnúť osobnosť a postoj ľudí, ktorí sú ochotní každým dňom prekonávať svoje hranice a ísť si tvrdo za svojim. Či už je to v oblasti práce, športu, podnikania alebo každodenného života, ktorý nám prináša neustále nové a nové prekážky.
V živote väčšiny z nás nastane situácia, ktorá nejakým spôsobom výrazné ovplyvní náš pohľad na život a aj na nás samých. V takýchto momentoch prídeme do bodu kedy máme dve možnosti. Necháme sa úplne zlomiť až stratíme svoje vlastné „Ja“ alebo sa zamyslíme, oprášime a pokračujeme aj naďalej v tom, čo nás napĺňa. Síce to niekedy nie je až také jednoduché ako v tých troch slovách predchádzajúcej vety, ale radšej neskôr ako vôbec. Najväčšia bariéra, ktorú musíme prekonať je prekonať samých seba. Pretože dni, ktoré vás zlomia sú dni, ktoré vás tvoria.

Originalita, odlišnosť a túžba po úspechu. Tieto slová charakterizujú osoby verné značke DoubleD. Štýlové športové a vychádzkové oblečenie vynikajúcej kvality a jedinečného vzhľadu. Ukáž kým si, posúvaj svoje limity a bud´ aj ty súčasťou DoubleD.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia