Križánek vs Kavalír - stretnutie na veľtrhu FIBO v Kolíne

Križánek vs Kavalír - stretnutie na veľtrhu FIBO v Kolíne


Už o týždeň na Malte odštartuje Michal KRIŽÁNEK jarnú súťažnú sezónu, ktorá bude jeho druhou v táborfe Elite PRO športovcov. V minulom roku Križánek jasne ukázal svoj potenciál, ani na jedenj súťaži nenašiel premožiteľa a svoju neohrozenosť medzi profesionálnymi bodybuildermi v organizácii Elite PRO potvrdil víťazstvom na 2018 Arnold Classic Europe a 2018 Elite PRO World Championship.

"Ciele máme vysoké a nielen s Michalom", povedal nášmu portálu Alexander HLOBIK, jedna z hlavných postáv organizácie Asociácia Elite PRE, ktorú Križánek a spol. reprezentujú na profesionálnej scéne. "Keď sme si začiatkom roku na stretnutí v Hanušovciach potvrdzovali súťažný kalendár pre rok 2019, pri súťaži na Malte sme mali otáznik - Michal súťaží praktocky nepretržite od roku 2017, ukazuje sa, že aj v krátkych objemových úsekoch dokáže na seba nalepiť ďalšiu svalov hmotu, ktorú bude potrebovať v súbojoch so stále sa zlepšujúcimi súpermi. Elite PRO organizácia je motiváciou pre súťaženie bodybuilderov z Európy, aj Amerického kontinetu, ktorých rozhodcovský zbor IFBB International dobre pozná z medzinárodných súťaží, alebo kontinentálnych šampionátov. Pre nich nie sú "noname" súťažiacimi a som rád, že pútajú čoraz väčšiu pozornosť fanúšikov bodybuildingu. Aktuálne sme mali možnosť to vidieť na FIBO veľtrhu v Kolíne, kde Michal bol podporiť sponzora, spoločnosť All-Stars. Záujem o neho prekonal všetky očakávania. Všade, kde sa pohol, nasledovla ho dav fanúšikov, bolo nám povedané, že vďaka Michalovi bol väčší záujem aj o expozíciu All-Stars Nutrition. Touto cestou sa chcem poďakovať tomuto sponzorovi za podporu, vďaka nemu máme podmienky k tomu, aby sa Michal ďalej zlepšoval."

Michala KRIŽÁNKA v Kolíne neobišiel ani Honza KAVALÍR, ktorého projekt podcastov patrí k tomu najlepšiemu, čo priniesla naša scéna za posledných 5-6 mesiacov. Tu je výsledok jeho snaženia.

Križánek vs Kavalír - stretnutie na veľtrhu FIBO v Kolíne
Diskusia k článku:

AMIX diskusia