Adela ONDREJOVIČOVÁ - poraziť ju je ťažšie, ako vyliezť na Mont Everest

Adela ONDREJOVIČOVÁ - poraziť ju je ťažšie, ako vyliezť na Mont Everest

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Deväť štartov, deväť víťazstiev - taká je bilancia Adely ONDREJOVIČOVEJ, členky Asociácie Elite PRO na profesionálnej scéne po jej prestupe do organizácie Elite PRO.

"Poraziť ju je podstatne ťažšie, ako vyliezť na Mont Everest", som smiechom v hlase povedal pre náš portál Igor KOPČEK krátko po tom, čo si Adela na svoje konto pripísala ďalšie víťazstvo. "Adela víťazí napriek tomu, že na súťažnej scéne organizácie Elite PRO pribúdajú ďalšie a ďalšie skvelé bodyfitnessky. Pre mňa nie je prekvapení, že Adela ich poráža jednoznačne, s prevahou, čím potvrdzuje štatút celosvetovo najlepšej Elite PRO bodyfitnessky a najlepšej bodyfitnessky Európy, bez ohľadu na príslušnosť k organizácii".

Ondrejovičová dnes dopoludnia, krátko pred 10. hodinou, odlieta cez Španielsko do Francúzska, kde s odstupom týždňa nastúpi na pódium ďalšej súťaže - je ňou nedeľňajšia Elite PRO France.

"Súťaž vo Francúzku bude patriť medzi moje najťažšie súťaže", povedala pre náš portál Adela. "Nielen kvôli tomu, že na ňu odchádzam sama - v Grécku ma podporovala Michaela KOHÚTOVÁ, súťažil tam aj člen Asociácie Elite PRO Lumír ŠTEFEK. V predbežnom zozname súťažiacich totiž figurujú mená viacerých skvelých bodyfitnessiek, ktoré tvrdo pracujú na to, aby dosiahli progres. Na žiadnu súťaže neprichádzam ako jasná víťazka, viem, že každá z nás má rovnakú šasncu na úspech. Verím, že fanúšikovia ma podporia, verím, že nesklamem sponzorov a partnerov."
Adela Ondrejovicova

Zoznam súťažiacich - 2019 Elite PRO France, Bodyfitness

  • Ipek Altun, Turkey
  • Lourdes Maria Silva, Brazil
  • Marta Alesiunaite, Lithuania
  • Kristie Sanderson, United Kingdom
  • Khoudiedji Sidibe, France
  • Lenka Hlaváčová, Czech Republic
  • Adela Ondrejovičová, Slovakia
  • Tereza Linhartová, Czech Republic


Adela Ondrejovičová - 2019 Elite PRO Greece, Nafplio

Diskusia k článku:

AMIX diskusia