Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 1

Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 1

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťažná sezóna pre dvojicu členov Adsociácie Elite PRO Michala KRIŽÁNKA - Alexandra HLOBIKA odštartuje už tento týždeň súťažou Elite PRO Malta Grand Prix, ktorú vo farbách EastLabs Photo Teamu budem sledovať hneď z tesnej blízkosti. Spoza chrbta rozhodcov.
Michal a Šaňo do atraktívnej destinácie v Stredozemnom mori odlietajú v piatok popoludní (ja o niečo skôr - mojim cieľom je zmapovať dianie na súbežne prebiehajúcej súťaži 2019 IFBB Diamond Cup Malta) a aj ja patrím k tým, ktorí veria v ich úspech. Kto sleduje Asociáciu Elite PRO, kto sleduje Michala a vyjadrenia Alexandra HLOBIKA určite registruje, že obaja robia pre úspech maximum.

Čo obsahuje videoklip?

  • VIDEO ... niečo z tréningu chrbta Michala Križánka, nasnímané 8. apríla 2019
  • PÁR SLOV NA TÉMU ... ako bolo na FIBO, stratili nám občianske preukazy, v piatok letíme na Elite PRO Malta Grand Prix + priestor (veľký) sme vyčlenili aj pre trénera Alexandra HLOBIKA

Michal KRIŽÁNEK - na tréningu s Elite PRO šampiónom, Part 1
Diskusia k článku:

AMIX diskusia