Sledujte Michala KRIŽÁNKA on-line na súťaži Elite PRO Malta

Sledujte Michala KRIŽÁNKA on-line na súťaži Elite PRO Malta

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Asociácia Elite PRO vstúpila do druhého roka svojej existencie a tak ako v roku 2018, aj v tomto roku fanúšikovia a aj odborníci očakávajú, že Ondrejovičová, Križánek, Kohutová a spol. budú patriť medzi najlepších na väčšine súťaží Elite PRO.

"Súťažou Elite PRO Malta odštartoval Michal Križánek súťažnú sezónu 2019 a verím, že aj Malta mu prinesie úspech", povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, Križánkov tréner a jedna z hlavných osobností Asociácie Elite PRO. "Elite PRO Malta bude v podstatne prehlaiadkou toho najlepšieho, čo aktuálne má k dispozícii slovensko-česká kulturistika v organizácii Elite PRO. Okrem Michala na súťažné pódium by mali nastúpiť Jan TUREK, Milan OBOŘIL, Petr ŠIDLO a hlavne víťaz piatich Elite PRO súťaží, extrémne masívny Tomáš KAŠPAR. To, že promotér Elite PRO Malta Ralph Decelis urobil pre úspech svojej súťaže maximum, potvrdzuje aj účasť ďalších ťažkotonážnikov. Kto bude súperom Michala už dnes o 18:00? Poliak Andrzej KOLODZIEJCZYK, Ukrajinec Volodymyr BYRUK, Pedro ESTEVES z Portugalska, Boumazza KARIM z Francúzska a Španiel Omar PELLEJERO. Napriek všetkém, verím v úspech Michala, verím, že na Malte napodobní Adelu ONDREJOVIČOVÚ, ktorá sa z Elite PRO France vrátila s 10. víťazstvom v nepretržitom rade."


Súťaže na Malte sa zúčastňuje aj prezident IFBB International Rafael SANTONJA, ktorí s dvojicou Hlobik - Križánek absolvoval niekoľko stretnutí, an ktorých vyslovil názor, že aktuálne najúspešnejší bodybuilder organizácie Elite PRO by sa mal stať hlavnou "značkou" tejto profesionálnej organizácie a a časopisu Muscle&Health. Tento krok správnym smerom sme avizovali už niekoľkokrát a som rád, že vedenie Elite PRO a IFBB International nad týmto reálne uvažuje. Ak sa tak stane, pozície Asociácie Elite PRO sa výrazne posilní aj na medzinárodnej scéne, čo určite prispeje k prípadnej spolupráci aj na domácej scéne medzi amatérskou a profesionálnou bodybuilding/fitness vetvou 

Na Malte pôsobí EastLabs Photo Team (jeho aktuálne hlavnou osobnosťou je Jakub CSONTOS), vďaka ktorému máme k dispozícii bohatý fotomateriál. Priebeh súťaže navyše môžete sledovať aj online - samozrejme, ajsúťaže amatérov, v rámci IFBB Diamond Dup Malta.

Malta DIamond Cup

Diskusia k článku:

AMIX diskusia