2019 Elite PRO Malta - ako sa darilo Michalovi KRIŽÁNKOVI?

2019 Elite PRO Malta - ako sa darilo Michalovi KRIŽÁNKOVI?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťažou Elite PRO Malta odštartoval Michal Križánek súťažnú sezónu 2019, v korej má (rovnako ako v roku 2018) mimoriadne vysoké ciele. Elite PRO Malta bola v podstatne prehliadkou toho najlepšieho, čo aktuálne má k dispozícii slovensko-česká kulturistika v organizácii Elite PRO. Okrem Michala na súťažné pódium nastúpili Jan TUREK, Milan OBOŘIL, Petr ŠIDLO a hlavne víťaz piatich Elite PRO súťaží, extrémne masívny Tomáš KAŠPAR. To, že promotér Elite PRO Malta Ralph Decelis urobil pre úspech svojej súťaže maximum, potvrdzuje aj účasť ďalších ťažkotonážnikov.

Kto dnes bol Michalovým súperom? Poliak Andrzej KOLODZIEJCZYK, Ukrajinec Volodymyr BYRUK, Pedro ESTEVES z Portugalska, Boumazza KARIM z Francúzska a Španiel Omar PELLEJERO. Podľa predpokladov o titul sa mali pobiť bodybuilderi zo Slovenska a Čiech a už prvé porovnávanie to potvdrilo - do neho sa na pokyn hlavného rozhodcu dostali hneď traja s znašich krajín. Kto? Okrem Michala a Tomáša aj stále sa lepšiaci Milan OBOŘIL.  Ako to napokom dopadlo? NA ČLÁNKU PRACUJEME!

2019 Elite PRO Malta - PRO Bodybuilding, prvé porovnávanie

2019 Elite PRO Malta - PRO Bodybuilding, finále 

2019 Elite PRO Malta - PRO Bodybuilding, Awards
2019 Elite PRO Malta - výsledky

  • 1. miesto ... 2500€ pre Michal KRIŽÁNEK
  • 2. miesto ... 1500€ pre Tomáš KAŠPAR
  • 3. miesto ... 1000€ pre Fabio PETRUIO
  • 4. miesto ... 600€ pre Milan OBOŘIL
  • 5. miesto ... 500€ pre Jan TUREK

2019 Elite PRO Malta - Michal KRIŽÁNEK

2019 Elite PRO Malta - PRO Bodybuilding

Diskusia k článku:

AMIX diskusia