Fotogalérie - aký priebeh mal 2019 Elite PRO Malta?

Fotogalérie - aký priebeh mal 2019 Elite PRO Malta?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Asociácia Elite PRO, ktorú založil Milan ČÍŽEK, je pevnou súčasťou organizácie Elite PRO a Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michal KRIŽÁNEK, Michaela KOHUTOVÁ a spol. jasne ukazujú, kto je v tejto organizácii aktuálne najlepší. Pred týždňom Adela dokázala si pripísať na svoje konto rekordné 10. víťazstvo v rade a na 2019 Elite PRO Malta ju napodobnil Michal KRIŽÁNEK - rovnako ako Adela aj Michal je Elite PRO Svetový šampión. O jeho víťazstve nebolo pochýb od prvej pózy na pódiu a súperov postavil do roly "závidiacich štatistov". Masívnosť Križánka je vzhľadom na jeho vek doslova zarážajúca a už fotografie deň pred súťažou na Malte vyslali jasný signál - som tu a nehodlám skloniť hlavu!

Súťaž v kategórii Bodybuilding PRO napokon priniesla súboj dvoch aktuálne najmasívnejších ťažkotonážnikov Elite PRO - jediným vážnejším súperom Michala sa ukázal iba Čech Tomáš KAŠPAR. Ako to napokon dopadlo? Videoklipy aj fotografie z ich vzájomného súboja nájdete v samostatnom článku, v tomto vám ponúkam kompletné výsledky doplnené o stvoky fotografií z kategórií Elite PRO Bodybuilding, Elite PRO Wellnessfitness a Elite PRO Classic Physique.


2019 Elite PRO Malta - PRO REGISTRATION

2019 Elite PRO Malta - PRO BACKSTAGE

2019 Elite PRO Malta - PRO OFFICIAL AWARDS

2019 Elite PRO Malta - PRO Bodybuilding

2019 Elite PRO Malta - PRO Wellness

2019 Elite PRO Malta - PRO Classic Physique

Diskusia k článku:

AMIX diskusia