2019 Malta Elite PRO - Križánková voľná zostava

2019 Malta Elite PRO - Križánková voľná zostava

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťažou Elite PRO Malta odštartoval Michal Križánek súťažnú sezónu 2019, v ktorej má (rovnako ako v roku 2018) mimoriadne vysoké ciele.

"Aj keď je ešte iba apríl a formu ladíme na 2019 Arnold Classic Africa a súťaž 2019 IFBB Diamond Ostrava, Michal nastúpil na Elite PRO Malta v celkom slušnej forme," povedal pre náš portál Alexander HLOBIK, Križánkov tréner a jedna z hlavných osobností Asociácie Elite PRO, ktorú Križánek, Ondrejovičová a spol. reprezentujú na medzinárodnej scéne. "Včera sme mali síce drobné problémy s úpravou pokožky, ale všetko sme zvládli uspokojivo. Pochváliť musím Tomáša KAŠPARA, ktorý sa ďalej zlepšuje, rovnako ako zvyšok súťažného poľa - je dobré, že kvalita súťažiacich v Elite PRO rastie."

Dnes krátko predpoludním dvojica Hlobik - Križánke odlieta z Malty domov, kde ich cez weekend čaká stretnutie s fanúšikmi bodybuildingu a fitness. Hlobik o necelé 2 týždne bude sprevádzať reprezentantov SAFKST na 2019 IFBB Majstrovstvá Európy v Santa Susanna, kde bude opäť pôsobiť aj EastLabs Team.

Príďte sa pozrieť na Križánka a spol.

  • Michal Križánek ... víťaz 2018 Arnold Classic Europe a 2018 Elite PRO World Champion
  • Zdenka Dobiašová ... 2018 Majsterka Slovenska v kategórií Physique Women
  • Agáta Hlavačková ... 2019 Majsterka Slovenska v kategórií Bodyfitness
  • Kde a kedy ... 27.4.2019 (v sobotu) o 14:00 vo FabrikaGYM v Partizánskom
  • Ako to bude prebiehať ... Michal, Zdenka a Agáta absolvujú verejný tréning, počas ktorého im môžete dávať otázky a takisto aj po ňom. Po zodpovedaní všetkých otázok budete mať možnosť odfotiť sa a aj s nimi porozprávať sa.
  • Vstupné ... Ste držiteľom permanentky FabrikaGYM? Tak v tom prípade to máte úplne zadarmo, stačí si priniesť svoju permanentku a čistú obuv. Pre širokú verejnosť je vstupné 3.50€. Vstup povolený od 15 rokov.

2019 Malta Elite PRO - Križánková voľná zostava
Diskusia k článku:

AMIX diskusia