VIDEOKLIP - Križánek a Malatín na 2019 Elite Czechia PRO

VIDEOKLIP - Križánek a Malatín na 2019 Elite Czechia PRO

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

V sobotu sa v Ostrave uskutočnil po tretí krát v rade IFBB Diamond Cup spoločne so súťažou profesionálov, Elite PRO Ostrava/Czechia PRO. Profesionálna súťaž pútala pozornosť fanúšikov bodybuildingu z našich končín aj preto, že na nej nastúpili hneď traja Elite PRO súťažiaci.
Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michal KRIŽÁNEK a Erik MALATÍN dosiahli skvelé výsledky na prestížnej súťaži 2019 Arnold Classic Africa a ani v Ostrave nechceli zaostať. V akej forme nastúpila na súťažné pódium v Ostrave dvojica Križánek - Malatín? Ukážeme vám prostredníctvom nasledujúcich videoklipov. Pripomeniem vám, že kompletné fotogalérie zo súťaže 2019 Elite PRO Ostrava nájdete v samostatnom článku.

2019 Elite Czechia PRO - Križánek, Malatín a spol. PART 1
2019 Elite Czechia PRO - Križánek, Malatín a spol. PART 2Diskusia k článku:

AMIX diskusia