Aké bolo stretnutie členov Asociácie Elite PRO v Košiciach?

Aké bolo stretnutie členov Asociácie Elite PRO v Košiciach?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

27. a 28. júla 2019 sa v Košiciach, v priestoroch InPulse Fitness uskutočnilo stretnutie členov a podporovateľov organizácie Asociácia Elite PRO. Stretnutia sa zúčastnili Elite PRO atléti Adela ONDREJOVIČOVÁ, Michaela KOHUTOVÁ, Eliška DOMBKOVÁ, Radka SZOMBATHOVÁ, Lumír ŠTEFEK, Martin MAŇOVSKÝ aj amatérska fitnesska Michaela PAVLEOVÁ.

"Michal KRIŽÁNEK do Košíc neprišiel, nakoľko mal za sebou náročný cca týždňový pobyt v USA/Mexiku, kde bol na pozvanie organizátorov Majstrovstiev Mexika v kulturistike a fitness", povedal pre náš portál Milan ČÍŽEK. "Michala na ceste sprevádzal Alexander HLOBIK, ktorý taktiež odpočíval. V Košiciach som mal možnosť vidieť aktuálnu formu všetkých spomínaných športovcov - Eliška v jesennej časti súťažnej sezóny bude odpočívať, ale zvyšok teamu priebežne bude súťažiť na súťažiach, ktoré figurujú v súťažnom kalendári od septembra až do začiatku decembra. Michaela PAVLEOVÁ má jasne stanovený cieľ - okrem úspešného súťaženia na pohárových súťažiach, za ktoré sa udeľujú body do IFBB World Rankingu, hlavnou súťažou sezóny v jej prípade bude IFBB Svetový šampionát vo fitness, ktorý sa uskutoční v Bratislave. Zvyšok teamu bude bojovať o účasť na 2019 Elite PRO World Championships, ktorý sa uskutoční začiatkom novembra v Španielsku.

Nováčikom na stretnutí bol ešte iba 22 ročný classic physique súťažiaci Martin MAŇOVSKÝ, ktorého premiérové vystúpenie čaká už 6. až 8. septembra 2019 v Nafpliu. Vzhľadom na svoj vek ukázal potenciál, vďaka ktorému má šancu na úspešné súťaženie vo svojej kategórii. Zlepšenie som zaznamenal u Lumíra. V jeho prípade a aj v prípade dievčat o výsledku bude rozhodovať iba forma, s akou budú nastupovať na súťažné pódiá. Na dvoch tréningoch v Košiciach som si pozorne všímal ich tréningové nasadenie - všetci si uvedomujú, že bez tvrdej prípravy, bez odriekania sa úspech dosiahnuť nedá."

Aké bolo stretnutie členov Asociácie Elite PRO v Košiciach?

Diskusia k článku:

AMIX diskusia