Fotogalérie - 2019 Elite PRO World Championshisp Tarragona

Fotogalérie - 2019 Elite PRO World Championshisp Tarragona

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 Elite PRO World Championships

Tarragona, vyhľadávané letovisko v Španielsku, sa uplynulý weekend stalo miestom konania dvoch súťaží organizovaných pod hlavičkou IFBB - amatéri mali možnosť súťažiť na premiérovom ročníku IFBB World Cup, profesionáli z organizácie Elite PRO bojovali o tituly svetových šampiónov na druhom ročníku súťaže Elite PRO World Championships.

Pripomeniem, že z Elite PRO reprezentantov Slovenska sa v Tarragona najviac darilo Adele ONDREJOVIČOVEJ, ktorá získala po 2x za sebou titul Elite PRO World Champion, doposiaľ neporazený šampión Michal KRIŽÁNEK po prvý krát poznal chuť porážky a skončil na 4. mieste, 4. miesto patrilo aj Elite PRO fitnesske Eve BANÍKOVEJ.

2019 Elite PRO World Championships - Backstage

2019 Elite PRO World Championships - Bodybuilding OPEN

2019 Elite PRO World Championships - Bodyfitness

2019 Elite PRO World Championships - Fitness

2019 Elite PRO World Championships - Bikinifitness

2019 Elite PRO World Championships - Wellnessfitness

2019 Elite PRO World Championships - Mens´s Physique

2019 Elite PRO World Championships - Women´s Physique

2019 Elite PRO World Championships - Classic Physique

Diskusia k článku:

AMIX diskusia