Fotogaléria - Križánek na súťaži 2019 Veľká cena Dubnice

Fotogaléria - Križánek na súťaži 2019 Veľká cena Dubnice

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

2019 IFBB Majstrovstvá sveta vo fitness

Sobota, 9. november 2019, opäť patrila na Slovensku súťaži organizovanej pod hlavičkou SAFKST. V Dubnici nad Váhom na súťažné pódium miestneho Domu kultúry nastúpili tí juniorskí súťažiaci, cieľom ktorých bolo vybojovať si miesto v reprezentačnom výbere na 2019 IFBB Majstrovstvá sveta v kulturistike a fitness juniorov a junioriek - tie sa budú konať už budúci týždeň v Budapešti. Súťažiaci sa predstavili v celkovo trinástich kategóriách, o exhibíciu sa postaral člen Asociácie Elite PRO, profesionálny bodybuilder Michal KRIŽÁNEK.

Report zo súťaže (zameraný na bikinifitness kategórie) nájdete čoskoro v samostatnom článku, autorkou ktorého bude redaktorka partnerského projektu Bikinifitness.SK Barbora LABUDOVÁ, aktuálne vám ponúkam pohľad na Michalovu "exhibičnú" formu.

Fotogaléria - Križánek na súťaži 2019 Veľká cena Dubnice

Diskusia k článku:

AMIX diskusia