Radka SZOMBÁTHOVÁ - čaká ju test pred rozhodujúcou súťažou sezóny!

Radka SZOMBÁTHOVÁ - čaká ju test pred rozhodujúcou súťažou sezóny!

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Diamond Cup Roma

6. až 8. decembra 2019 sa Tarragona stane miesto konania nielen 2019 IFBB Majstrovstiev sveta vo vekovej kategórii masters, ale aj dejiskom historicky prvého Elite PRO World Master šampionátu. Slovensko má medzi Elite PRO súťažiacimi vo vekovej kategórii master jedinú súťažiacu - je ňou bikinfitnesska Radka SZOMBÁTHOVÁ, ktorá sa medzi profesionálov "presunula" po úspešnom súťažení medzi amatérmi. Jej najväčšie úspechy? Absolútne prvenstvo na IFBB Majstrovstvách Európy masters, vďaka čomu sa stal aj prvou bikinifitnesskou zo Slovenska, ktorá získala právo súťažiť v novokreovanej organizácii Elite PRO.

"Szombathovú som mal možnosť sledovať niekoľko rokov na amatérskej bikinifitness scéne a ako mnohé aktuálne úspešné bikinifitnessky, aj ona pôsobila na projektoch Bikinifitness Camp", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Spomínam si, že po dohode so Saskiou CAKOCI, hlavnou organizátorkou campov, v minulom roku sme na Slovensko pozvali TOP bikinifitnessku z Ruska Elizavetu MUKMINOVU ako hosťa kempu, ktorý sme zorganizovali s podporou 365Gym-u v Trnave. A Mukminova sa venovala primárne Radke - tá následne vylepšila prezentáciu, získala ďalšie znalosti, ktoré uplatnila pri svojom víťaznom ťažení medzi amatérkami, master bikinfitnesskami. A som rád, že víťazí aj medzi Elite PRO súťažiacimi."

Radka SZOMBATHOVÁ

Radka SZOMBÁTHOVÁ, členka Asociácie Elite PRO, absolvovala úspešný vstup na Elite PRO súťažnú scénu v Severnom Macedónsku, na súťaži 2019 Elite PRO Skopje, kde získala 1. miesto a tým aj právo bojovať o titul Elite PRO Master Svetovej šampiónky v kategórii bikinifitness. Rím je testovacou súťažou pred spomínaným šampionátom a ja verím, že pre Radku dopadne podľa očakávaní. Držím jej palce!

Dodám, že Radku do Ríma (presnejšie do dejiska súťaže, ktorým je Rome Marriott Park Hotel) sprevádza aktuálne už dvojnásobná Elite PRO Majsterka sveta v nominácii Women´s Physique, členka Asociácie Elite PRO Michaela KOHUTOVÁ, ktorá sa angažuje (rovnako ako Radka) aj ako trénerka. 

Diskusia k článku:

AMIX diskusia