Fotogaléria - 2019 Elite PRO World Master Championships Tarragona

Fotogaléria - 2019 Elite PRO World Master Championships Tarragona

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Tarragona je weekend dejiskom nielen súťaže 2019 IFBB World Masters Championships, ale aj Svetového šampionátu Elite PRO organizácie vo vekovej kategórii masters. Jedinou súťažiacou zo Slovenska, ktorá si vybojovala právo nastúpiť na túto súťaž, bola členka Asociácie Elite PRO Radka SZOMBATHOVÁ - súťažila v sobotu, v kategórii Elite PRO Bikinifitness Masters.
Okrem tejto kategórie v programe súťaže figuruje aj Elite PRO Bodyfitness Masters a Elite PRO Bodybuilding Masters. Elite PRO Master Bodyfitnessky súťažili rovnako ako Bikinifitnessky v sobotu, dnes je na programe Elite PRO Master Bodybuilding kategória. Fotogalérie zo spomínaných kategóriá nájdete v tomto článkuDiskusia k článku:

AMIX diskusia