Michal KRIŽÁNEK vzbudzuje vo svete zaslúženú pozornosť

Michal KRIŽÁNEK vzbudzuje vo svete zaslúženú pozornosť

Michal KRIŽÁNEK je jasne najväčšou bodybuilding hviezdou organizácie Elite PRO. Dôvod je jasný - 3x zvíťazil na prestížnom Arnold Classic (2x v Európe a 1x v Južnej Afrike), je 2018 Elite PRO Majstrom sveta a až na zaváhanie v minulom roku na 2019 Elite PRO Svetovom šampionáte medzi profesionálnymi bodybuildermi organizácie Elite PRO nepozná chuť porážky.

"Michal sa po koronakríze pripravuje na 2020 Arnold Classic Europe, ktorý sa uskutoční v novom dejisku, v starobylom meste Sevilla." povedal pre náš portál jeho tréner Alexander HLOBIK, na zraze členov Asociácie Elite PRO zo Slovenska - ten sa uskutočnil v Mekke Bodybuildingu a Fitness na Slovensku, v Činkárni Čambal Petržalka.

"Arnold Classic je pre mňa v tomto roku rozhodujúcou súťažou", doplnil Alexandra sám Križánek, ktorý nám potvrdil, že aktuálne sa jeho hmotnosť pohybuje medzi 130-132kg.

Michal KRIŽÁNEK

Michal, ktorý aj v mimosúťažnom období si udržiava slušnú formu, zaznamenal ďalší progres.

"Áno, je to tak", potvrdil Igor KOPČEK, ktorý sa prišiel pozrieť na členov Asociácie Elite PRO spoločne s jej "šéfom", Milanom ČÍŽEKOM - ten v Činkárni Čambal Petržalka pôsobil ako hlavný lektor na kurze Bodybuilding a Fitness Inštruktor. "Krížo reálne nabral na kvalitnej svalovej hmote. Podstatne zapracoval na stehnách, dokázal nalepiť ďalšiu svalovú hmotu do pliec a pŕs, ruky spomínať ani nebudem. Pôsobí mimoriadne masívnym dojmom, má estetické proporcie a ja verím, že v tomto roku získa na 2020 Arnold Classic Europe pre Slovensko ďalšiu sošku Arnolda."

Michal KRIŽÁNEK je nielen v Európe, ale aj za oceánom bodybuilding hviezdou. Rusi ho v predstihu pozvali na súťaž 2021 Siberian Power Show a súboj Križánek - Sihvonen vs ťažkotonážnici z Ruska bude hlavnou udalosťou roka. A neunikol ani pozornosti Američanov. Tí o Michalovi "zostrihali" dokument (použili v ňom mnoho z materiálov, ktorých autormi sú naši redaktori a fotografi) a ten je ďalšou reklamou nielen pre dvojicu Križánek - Hlobik, ale aj pre Slovensko.

Michal KRIŽÁNEK - The Aesthetic Mass Monster
Diskusia k článku:

AMIX diskusia