2020 Elite PRO Prague - aké budú súťažné kategórie?

2020 Elite PRO Prague - aké budú súťažné kategórie?

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.

4. októbra 2020 v Prahe by sa mala uskutočniť ďalšia zo série súťaží IFBB Diamond Cup, ktorá môže byť príležitosťou na súťaženie aj pre súťažiacich zo Slovenska.

"Kto sleduje aktuálnu situáciu určite zaregistroval, že počnúc 1. septembrom 2020 sa aj na Slovensku výrazne menia podmienky nastavené krízovým štábom v súvislosti s tzv. koronapandémiou", uviedol pre náš portál Igor KOPČEK. "Na tzv. červenej listine krajín sa od toho dátumu objavilo (okrem iných) aj Španielsko a Malta tzn. tí, ktorí sa z IFBB Diamond Cup Malta vrátia v septembri, automaticky musia ísť do 5-10 dňovej karantény, pri kratšom pobyte musia absolvovať aj test na koronavírus. Hranice pre cudzincov uzatvára Maďarsko, takže lety z Budapešti do sveta a späť sú počas septembra tiež problematické.
V takejto situácii bude súťaženie aj na blížiacich sa septembrových IFBB Majstrovstvách Európy v Španielsku, v Santa Susanna mimoriadne zložité - nie každý totiž môže po týždni strávenom na súťaži sa utiahnuť do ústrania a takmer 2 týždne čakať na to, že či ochorie/neochorie. Česko je podľa odborníkov na Slovensku krajinou bezpečnou a tak 2020 IFBB Diamond Cup Prague je stále reálnou príležitosťou aj pre súťažiacich zo Slovenska bojovať medzi amatérmi o cenné kovy a celkovo 28 Elite PRO kariet."

Organizátori otvorili dve kategórie aj pre súťažiacich z Asociácie Elite PRO, ktorí bojovať môžu o finančné odmeny:

  • v kategórii Elite PRO Bodybuilding Open rozdelia 5000USD
  • v kategórii Elite PRO Bikinifitness rozdelia 4000USD
  • EastLabs Photo Team je partnerom aj pre organizátorov súťaže 2020 IFBB Diamond Cup Pargue, takže krátko po súťaži sa aj na našich stránkach objaví report doplnený o video a fotomateriál.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia