Lucia KOŠECKÁ po Elite PRO meetingu na 2020 IFBB Diamond Cup Praha

Lucia KOŠECKÁ po Elite PRO meetingu na 2020 IFBB Diamond Cup Praha

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2020 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Asociácia Elite PRO.
2020 DIamond Cup Praha

Po tom, ako odstúpila z pozície repre trénerky SAFKST sa Lucia KOŠECKÁ bez obmedzenia pustila do prípravy, výsledkom ktorej bude zajtrajšia premiéra v kategórii Elite PRO Bikinifitness.

"Ak by si sa ma opýtal, prečo opäť súťaž a prečo bikinifitness, odpovedala by som jednoducho. Po tehotenstve a pôrode, ktoré sa podpísali na mojej postave doslova radikálne, som hľadala výzvu a páčila sa mi myšlienka - daj sa dievča dokopy čo najrýchlejšie, je čas sa vrátiť na súťažné pódiá.", povedala pre náš portál Lucia KOŠECKÁ, ktorá v sobotu večer absolvovala s ďalšími Elite PRO atlétmi predsúťažný meeting v pražskom Hoteli Hilton. "Moje súťaženie v IFBB PRO divízii v kategórii Figure bolo krátke, 2 súťaže sa mi zdali byť málo na to, aby som súťaženie definitívne zavesila na klinec. Ako repre trénerka som o súťažení nerozmýšľala, ale v tomto roku som si uvedomila, že v teame ľudí, ktorí vedú SAFKST sa reálne necítim komfortne. Ja uznávam jasné pravidlá platiace pre každého, systémovú prácu, nie riešenia na poslednú chvíľu. Aj preto som na tento post rezignovala a s čistou hlavou sa sústredila na prípravu na jesennú časť súťažnej sezóny."

Lucia KOSECKA

Pripomeniem, že rozhodnutie Košeckej nebolo určite jednoduché, pretože od aktuálneho vedenia získala rovnakú ponuku ako ja vo februári 2020 - vydrž tam kde si a mesačne za to získaš od nás 1.000€. Navyše, táto ponuka pre ňu prišla v čase koronakrízy, kedy sa príjmy tých, ktorí "fungujú" vďaka bodybuildingu a fitness, výrazne znížili.

Súperky Košeckej na 2020 IFBB Diamond Cup Praha

  • Radka KAMENÍČKOVÁ ... Česko
  • Veronika ZEMANOVÁ ... Česko
  • Karina GAVRIKOVÁ ... Maďarsko
  • Carol NG ... Singapúr (nebola na meetingu)

Elite PRO Bodybuilding na 2020 IFBB Diamond Cup Praha

  • Jan TUREK ... Česko
  • Mariusz ZABA ... Poľsko
  • Pavel KOUKAL ... Česko
  • Andrzej KOLODZIEJCZYK ... Poľsko
  • Tomáš KAŠPAR ... Česko (nebol na meetingu)
  • Miguel MATA ... Čile (nebol na meetingu)

Diskusia k článku:

AMIX diskusia