Kúp si tričko a podpor Michala KRIŽÁNKA!

Kúp si tričko a podpor Michala KRIŽÁNKA!

Michal KRIŽÁNEK tričko

Víťazstvo Michala KRIŽÁNKA na súťaži 2021 Siberian Power PRO Show v Krasnojarsku vzbudil vo svete bodybuildingu mimoriadnu pozornosť vďaka forme, ktorú tento bodybuilder zo Slovenska ukázal na súťažnom pódiu. Fotografie a videoklipy z produkcie EastLabs Photo Teamu obleteli doslova celý svet.

"Aj mňa ohlas na formu a hlavne masívnosť, akú Krížo ukázal na súťaži v Rusku, kde bez problémov porazil zvyšok súťažného Elite PRO súťažného poľa, veľmi prekvapil", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, ktorý v Rusku pôsobil na základe pozvania promotéra súťaže Siberian Power Show, Denisa KIJUTCINA. "Organizátori z Krasnojarska, centra západnej Sibíri, pripravili pre súťažiacich nielen z bodybuildingu a fitness, ale aj z armwrestlingu, MMA, pre strongmanov, priaznivcov street workoutu a ďalších športov, kde sila a výkon idú ruka v ruke, doslova športový sviatok. Napriek zložitým coronačasom v Krasnojarsku boli všetky akcie s prítomnosťou divákov a tí sa mali na čo pozerať.

Organizátori Siberian Power PRO Show nás požiadali o kontrolu všetkých fotografií z Elite PRO časti súťaže a tak krátko po zverejnení výsledkov som na sociálnych sieťach a našich internetových projektoch mohol zverejniť iba zlomok zo snímkov, ktoré som počas súťaže nasnímal. Navyše, medzi koncom súťaže a odletom členov výpravy Slovenska domov uplynulo iba pár hodín, počas ktorých som spracoval iba 4-5 fotografií Michala a dal ich k dispozícii prostredníctvom našich profilov na sociálnych sieťach.

Ohlas bol však neuveriteľný. Stačilo niekoľko hodín a úspech Michala KRIŽÁNKA sa stal hlavnou udalosťou jarnej súťažnej sezóny od Ruska, cez Európu a USA končiac. A nie je náhodou, že za nasledujúcich 30 dní počet "sledovateľov" Instagramového profilu Kríža vzrástol o cca 33.000 - na aktuálnych cca140.000! Výtlak tzn. reklamný potenciál Michala sa neuveriteľne zvýšil a z našich športov sa "prepracoval" na 2. miesto (ak hovoríme o reakciách "sledovateľov" na jeho jednotlivé príspevky na Instagrame).

 • Trajteľová ... z 269k na 270,3k; reaguje 12.350 folowers
 • Križánek ... zo 107,8k na 139,8k; reaguje 11.000 folowers
 • Kardošová ... z 202,2k na 203k; reaguje 7.300 folowers

Michal KRIZANEK
Timea TRAJTELOVA
Zuzana KARDOSOVA
"V tom čase sa mi ozvali zástupcovia siete fitnesscentier 365Gym", pokračoval Igor KOPČEK, "s tým, že finalizujú pre Kríža web stránku, na ktorej by chceli ponúknuť fanúšikom tričko s jednou z fotografií, ktorej autorom je EastLabs Photo Team. Myšlienka ma zaujala, kolegovia z teamu nemali žiadne námietky a tak fanúšikovia bodybuildingu a fitness z celého sveta môžu Michala KRIŽÁNKA od dnešného dňa podporiť kúpou unikátneho trička na tejto web stránke. A niečo pre neho vymyslíme aj my."

Kúp si tričko, podpor Kríža!

Sám Michal KRIŽÁNEK odkázal svojim fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí, že kúpou trička s fotografiou z produkcie Eastlabs Photo Team-u získajú možnosť zapojiť sa aj do súťaže o niektorú z cien. Čo uviedol?

Ahojte, pripravil som si v spolupráci s @365gymsfitness pre Vás limitovanú edíciu mojich tričiek, s fotkou od Eastlabs od Igora Kopčeka, ktorá obletela svet. Kúpou tohto trička, kde je vytlačený aj originál môjho podpisu, ma môžete podporiť v mojej príprave na jesenné súťaže - okrem iných aj na súťaž IFBB Mr. Universe. Tričká si môžete objednať na stránke https://michalkrizanek.com

Každému vopred ďakujem za podporu. Čo je ale zaujímavé pre Vás, kúpou trička so sloganom v anglickej verzii "So svalmi sa musíš rozprávať" ste zaradení do súťaže.

Aké sú podmienky?

 • odfoť sa v tričku a najlepšie vystihni slogan
 • fotku posli na info@michalkrizanek.com
 • najlepšie fotky budú zvernené na stránke https://michalkrizanek.com kde bude prebiehať koncom mája hlasovanie

Aké sú výhry?

 • osobný tréning so mnou
 • mesačná permanentka do akékoľvek 365 Gym-u
 • mesačná permanentka do GouGym
 • 2kg proteín od @chevron_nutrition_cz_sk
 • Michal KRIZANEK

Diskusia k článku:

AMIX diskusia
Alternatíva
autor: Oplan | dátum: 28.04.2021 18:36:28
Sponzorské dary na účet ?