Nikol RASZYKOVÁ na Bikini Fitness Seminári v Poľsku

Nikol RASZYKOVÁ na Bikini Fitness Seminári v Poľsku

Projekt Patriot Bikini Fitness Camp organizovaný vďaka úsiliu Saskie CAKOCI má za sebou 3 úspešné pokračovania - po jednom letnom turnuse sme v zažili dve turnusy zimné a aktuálne pre vás Saskia s pomocou partnerov pripravuje v auguste ďalšie dva turnusy. Viac informácií o projekte Patriot Bikini Fitness Camp sme vám zverejnili v samostatnom článku, ja iba pripomeniem, že doposiaľ možnosť výrazne zlepšiť sa v nominácii bikinifitness využilo viac ako 60 dievčat a žien zo Slovenska, Čiech, dokonca cestu na východ Slovenska neváhali merať aj Slovenky a Češky žijúce v zahraničí.

Základné informácie o 2017 Patriot Bikini Fitness Camp-e LETO

  • generálny partner projektu ... spoločnosť YAMAMOTO
  • termín konania ... 11. až 13. agust (1. turnus), 18. až 20. august (2. turnus)
  • miesto konania kempu ... Hotel Patriot, Vranov nad Topľou
  • viac inormácií ... nájdete v samostatnom článku

Možnosť zapojiť sa do projektu využila aj aktuálna IFBB PRO Bikinifitnesska Nikol RASZYKOVÁ, ktorá po absolvovaní letného kempu zvíťazila na prestížnej súťaži 2016 EVLS Prague Showdown v absolútnom poradí a následne prestúpila do IFBB PRO divízii. A aj tu bola úspešná, keď na bodovacích pozíciách skončila na súťažiach IFBB PRO Moscow a IFBB PRO San Marino. Úspech a výrazné zlepšenie sa Nikol neušiel pozornosti organizačnému teamu Patriot Bikini Fitness Camp-ov a preto nie je prekvapením, že na posledných dvoch turnusoch sa objavila už v pozícii hosťa, lektorky a inštruktorky. Záujem i kempy organizované Saskiou CAKOCI je mimoriadny aj v zahraničí, aj preto v tomto roku pripravujeme (s pomocou Nikol) jeden turnus priamo v Českej republike, dohodli sme sa už na spolupráci s partnermi v Poľsku.

Znalosti Nikol RASZYKOVEJ sú inšpirujúce nielen pre začínajúce a pokročilé bikinifitnessky v Čechách a na Slovensku, ale aj V Poľsku - práve tu v pozícii hlavného hosťa vystupovala Raszyková na seminári v Poznani.

Nikol RASZYKOVÁ na Bikini Fitness Seminári v Poľsku
Diskusia k článku:

AMIX diskusia