Nikola WEITEROVÁ opäť nastúpi na súťažné pódium!

Nikola WEITEROVÁ opäť nastúpi na súťažné pódium!


Pohárová súťaž Patriots PRO Las Vegas patrí medzi obľúbené súťaže profesionálnych bikinifitnessiek z Európy a výnimkou nebude ani tento ročník, ktorý sa uskutoční už cez víkend. Práve tu pred dvoma rokmi súťažila aj IFBB PRO Bikinifitnesska zo Slovenska Nikola Weiterová, ktorá spoločne s Ruskou Sofia Tandilian napokon nepostúpila do TOP15 (v roku 2015 však na 13. mieste skončila Liana Moroz z Ruska, 7. priečku získala Angličanka Nina Ross), pre Ninu bol pomerne úspešný aj rok 2016 - vtedy skončila na 4. mieste a na svoje konto si pripísala postupové body do rebríčka, ktorý rozhodoval o účastníkoch 2016 Olympia Weekend-u.

Pohľad do predbežnej štartovej listiny 2017 Patriots PRO Las Vegas hovorí jednoznačne - ani 1. júla nebude núdza o súťažiace z Európy, dokonca na súťažné pódium po cca 2 rokoch plánuje návrat aj Slovenka Nikola Weiterová (tá bude podľa predbežnej štartovej listine zverejnenej na IFBBPRO.com reprezentovať Slovensko). Kto okrem nej figuruje v predbežnej štartovej listine?
Víťazka ročníka 2016 Cynthia Beniot z Kanady, strieborná z roku 2015 Tamara Haddad, zaujímavé bude sledovať, ako sa bude Nikole Weiterovej dariť v súboji s Európankami, ktoré IFBB PRO kartu získali v minulom a tomto roku.

Diskusia k článku:

AMIX diskusia