2018 Diamond Cup Malta - Simona HOSTAČNÁ, registrácia

2018 Diamond Cup Malta - Simona HOSTAČNÁ, registrácia

trenersky kurz kulturistika a fitness

Dnešným vážením, meraním a registráciou súťažiacich odštartoval druhý ročník prestížnej súťaže IFBB Diamond Cup Malta. Súťaže sa zúčastňuje aj výprava Slovenska a napriek tomu, že zajtra nás čakajú Majstrovstvá Slovenska dorastu a masters, a v nedeľu Pohárová súťaž na Liptove, v súpiske rozhodcov/delegátov figuruje aj meno prezidenta asociácie Borisa MLSNU a jeho manželky Gabriely.
Kto sleduje dianie v asociácii vie, že v minulosti súťažiace/súťažiaci, ak mali v rovnakom termíne súťaž na Slovensku aj v zahraničí, museli uprednosniť súťaž domácu. Nové vedenie asociácie však na danej požiadavke striktne netrvá, čo umožnilo našim reprezentantkám zapojiť sa do bojov o cenné body (v rámci 2018 World Ranking-u) aj na súťaži na Malte. Členka prestížneho AMIX Team-u Timea TRAJTEĽOVÁ tak má príležtosť upevniť si aktuálne vedenie v tomto prestížnom rebríčku v nominácii bikinifitness.
Na Malte budú pôsobiť aj členovia EastLabs Teamu - Aleksander TIMOSHENKO, Gábor VARSZEGI a Jakub KOPČEK tzn. k dispozícii budeme mať (a vy s nami) čerstvé informácie doplnené o foto a videomateriál.

Ktoré súťažiace zo Slovenska sú v predbežnom zozname?

  • Timea TRAJTEĽOVÁ
  • Karin KOLESÁROVÁ
  • Simona HOSTAČNÁ
  • Veronika FAKTOROVÁ

2018 Diamond Cup Malta - Simona HOSTAČNÁ, registrácia

Diskusia k článku:

AMIX diskusia