Timea TRAJTEĽOVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta

Timea TRAJTEĽOVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta

trenersky kurz kulturistika a fitness

Malta je malý ostrovný štát nachádzajúci sa v Stredozemnom mori, iba 97km vzdialený od Sicílie a 288km od severného pobrežia Afriky. Celoročne príjemná klíma láka turistov z celého sveta a od roku 2017 aj súťažiacich z federácie IFBB - práve pred rokom totiž prezident Maltskej federácie bodybuildingu a fitness Ralph DECELIS, podporovaný viceprezidentom Antoine MICALEFOM, zorganizovali prvý ročník súťaže IFBB Diamond Cup Malta. V tomto roku, presnejšie od 6. do 8. apríla 2018, sa uskutočnil aj druhý ročník tejto súťaže, ktorý bol doplnený aj o súťaž v novokreovanej organizácie pre profesionálov, IFBB Elite PRO.
timea trajtelova
timea trajtelova
Na súťažné pódium prestížnej súťaže nastúpila aj aktuálne najlepšie amatérska bikinifitnesska Slovenska, členka prestížneho AMIX Team-u Timea TRAJTEĽOVÁ, ktorá súťažila medzi juniorkami aj seniorkami.
V open kategórii junioriek Timea s prehľadom zvíťazila, aj medzi ženami bola po semifinále na prvom mieste, jej finálový výkon však rozhodcovia ohodnitili slabšie, ako výkon Poľky Katarzyny RODZIK a tak Timea získala 2. miesto a 5 bodov do 2018 World Ranking-u. Aktuálna informácia hovorí, že vo Svetovom rebríčku v nominácii bikinifitness je Timea na jasnej 1. priečke a pevne veríme, že túto pozíciu si obháji aj na 2018 IFBB Majstrovstvách Európy.
Pripomínam, že v rankingu figuruje aj meno Simony HOSTAČNEJ, ktorá si nepochybne výsledkovo polepší po bodovom zisku 4 bodov za 3. miesto na 2018 IFBB Diamond Cup Malta.
timea trajtelova

Timea TRAJTEĽOVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta


Diskusia k článku:

AMIX diskusia