Karin KOLESÁROVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta

Karin KOLESÁROVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta

trenersky kurz kulturistika a fitness

Malta je malý ostrovný štát nachádzajúci sa v Stredozemnom mori, iba 97km vzdialený od Sicílie a 288km od severného pobrežia Afriky. Celoročne príjemná klíma láka turistov z celého sveta a od roku 2017 aj súťažiacich z federácie IFBB - práve pred rokom totiž prezident Maltskej federácie bodybuildingu a fitness Ralph DECELIS, podporovaný viceprezidentom Antoine MICALEFOM, zorganizovali prvý ročník súťaže IFBB Diamond Cup Malta. V tomto roku, presnejšie od 6. do 8. apríla 2018, sa uskutočnil aj druhý ročník tejto súťaže, ktorý bol doplnený aj o súťaž v novokreovanej organizácie pre profesionálov, IFBB Elite PRO.
karin kolesarova
karin kolesarova

Na súťažné pódium IFBB Diamond Cup Malta nastúpila aj bikinifitnesska Karin KOLESÁROVÁ, ktorá krátko pred začiatkom aktuálnej súťažnej sezóny opustila rady členov Veterinary BB Košice. Pripomeniem, že Kolesárovej najväčší úspech priniesla súťaž 2017 EVLS Prague Showodwn, kde v kategórii bikinifitness junioriek zvíťazila a dokonca porazila jasne najväčší talent na našej bikinifitness scéne, členku YAMAMOTO Team-u Zuzanu KARDOŠOVÚ. Na Malte Karin napokon skončila na 7. mieste medzi juniorkami, na súťaž seniorskej bikinifitness kategórie už nenastúila.

Podľa aktuálnych informácií, Malta Kolesárovej poslúžila na dohodnutie si spolupráce s Ekaterinou ABRAMOVOU (pripomeniem, že tá bola hosťom Saskie CAKOCI na historicky prvom turnuse projektu BikiniFitness Camp v roku 2016).

Karin KOLESÁROVÁ na 2018 IFBB Diamond Cup Malta

Diskusia k článku:

AMIX diskusia