VIDEO - Rusko pripravuje nové bikinifitness tváre na 2019 IFBB Európsky šampionát

VIDEO - Rusko pripravuje nové bikinifitness tváre na 2019 IFBB Európsky šampionát

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Neuveriteľných 231 bikinifitnessiek v seniorskej kategórii nastúpilo na súťažné pódiu 2019 Ruského pohára, ktorý sa pred týždňom uskutočnil v meste Krasnodar. To, že bikinfitness a športovo-modelingové nominácie (alebo modelingovo-športové?) sú v Rusku mimoriadne obľúbené potvrdzujú aj ďalšie čísla, ktoré je možné ľahko vyčítať z výsledkových listín spomínaného šampionátu:

  • bikinifitness junioriek ... na súťažné pódium nastúpilo 41 dievčat v 2. kategóriách
  • bikinifitness žien ... na súťažné pódium nastúpilo 231 dievčat a žien v 8. kategóriách
  • bikinifitness masters ... na súťažné pódium nastúpilo 56 žien v 2. kategóriách
  • fitmodel ... na súťažné pódium nastúpilo 60 žien v 2. kategóriách
  • wellness fitness ... na súťažné pódium nastúpilo 35 žien v 2. kategóriách
  • poznámka - na vrcholné šampionáty Ruska je nutné sa kvalifikovať cez sieť mestských a oblastných súťaží
  • Aká bola výkonnosť súťažiacich? Mnoho vám napovie videoklip zo súboja o titul absolútnej víťazky bikinifitness. Aktuálne nezodpovedanou otázkou je, kto z Ruska nastúpi aj na súťažné pódium 2019 Európskeho šampionátu ...

2019 Ruský pohár - bikinifitness, boj o absolútne prvenstvo

11. pokračovanie projektu BikiniFitness Camp sa uskutoční od 30. augusta do 1. septembra 2019, v Činkárni Čambal Petržalka. Informácie o tomto projekte získate priamo od organizátorky projektu, ktorou je IFBB Majsterka Európy a IFBB Majsterka sveta, profesionálna bikinifitnesska Saskia CAKOCI.
Píšte na: saskia.cakoci@gmail.com

Diskusia k článku:

AMIX diskusia