Záujem o wellnessfitness rastie konečne aj na Slovensku

Záujem o wellnessfitness rastie konečne aj na Slovensku

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.
Wellness Bikinifitness Camp

Nominácia wellnessfitness si stále hľadá miesto na fitness scéne Slovenska, pravdou ale je, že viaceré bikinifitnessky (vďaka predispozíciam) môžu smelo uvažovať nad prestupom do tejto čoraz atraktívnejšej nominácie. A wellnessfitness sa stáva predmetom záujmu aj organizátorov súťaží.

"Stúpajúci záujem o wellnessfitness v zahraničí je neprehliadnuteľný", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, organizačný pracovník súťaže 2019 AMIX Patriot Fitness Weekend, na ktorej wellnessfitness nechýbal. "Myslím, že je len otázkou krátkeho času, kedy aj u nás viaceré aktuálne bikinifitnessky ajMichaela NEMCOVÁ bodyfitnessky pochopia, že táto wellnessfitness je pre nich cestou, ako môžu uplatniť svoje prirodzené danosti na súťažnom pódiu. Každoročne sa totiž stretávame v bikinifitness so súťažiacimi, ktoré v príprave doslova trpia, len aby ukázali na súťažnom pódiu útlejšie stehná, prípadne menej masívny zadok. Wellnessfitness je pre takto obdarené dievčatá a ženy jasnou voľbou. Osobne si myslím, že na Slovensku stačí jedna úspešná súťažiaca wellnessfitnesska, ktorá poslúži ako "reklama na wellnessfitness", a záujem o túto nomináciu sa znásobí."

Zdá sa, že slová Igora KOPČEKA sa naplnili po súťaži 2019 Tatranský pohár, kedy EastLabs Photo Team zverejnil z nominácie wellness fitness na sociálnych sieťach fotografie a videoklipy, na ktorých primárnu úlohu zohráva Michaela NEMCOVÁ. Samozrejme, Nemcová nie je ešte dokonalou wellnessfitnesskou a aj jej prezentácia nie je bez chýb, pravdou ale je, že jej prirodzená krása a proporčnosť postavy vzbudili veľkú pozornosť.

"Je to tak, Nemcová je aj pre mňa veľkým prekvapením", potvrdil Igor KOPČEK. "Už v Poprade som tušil, že práve ona by mohla priniesť do "stojatých wellnessfitness vôd na Slovensku" nejaký rozruch a som rád, že som sa nemýlil. Myslím, že ak zapracuje na forme, vylepší prezentáciu a odstráni elementárne chyb v pózingu, práve Nemcová sa môže stať motivujúcim faktorom pre slovenské wellnessfitness. Bolo by dobré, ak by práve ona získala možnosť vystúpiť na 2019 IFBB World Fitness Championships v Bratislave, ak by práve ona bola prvou wellnessfitnesskou zo Slovenska, ktorá vyskúša pódium Svetového šampionátu. Bez ohľadu na výsledok. Svet fitness ju už pozná - vďaka našim fotografiám a videoklipom."

2019 Tatranský pohár - wellnessfitness

2019 AMIX Patriot Fitness Weekend - wellnessfitnessDiskusia k článku:

AMIX diskusia