Ušetrite s BioTechUSA 31% za nákup akciového balíčku proteínov!

Ušetrite s BioTechUSA 31% za nákup akciového balíčku proteínov!

ISO Whey Zero od spoločnosti BioTechUSA je aktuálne najčistejším proteínovým srvátkovým izolátom (WPI) priečnej mikrofiltrácie (CFM), ktorý je vôbec možné vyrobiť a ktorý sa nachádza v portfóliu výrobkov spoločnosti BioTechUSA. Výhodou tohto prémiového proteínu je nielen vysoký obsah extrakvalitných bielkovín, ale aj to, že je bez laktózy a bez umelého sladidla aspartám!

V novoročnej ponuke spoločnosti BioTech USA môžete využiť až 31% zľavu pri nákupe tohto skvelého proteínu. Viac informácií o akcii nájdete na oficiálnej stránke spoločnosti BioTechUSA!

ISO Whey Zero BioTechUSA - 1 dávka (25 g) obsahuje:

  • 22 g proteínu
  • z toho 4,9 g BCAA
  • pridaný L-arginín na zvýšenie produkcie oxidu dusnatého

Iso Whey Zero je vysoko čistý srvátkový proteínový izolát, ktorý sa extrémne ľahko a rýchlo vstrebáva, očistený od všetkých nežiadúcich prvkov: je bez gluténu, laktózy, bez pridaných transtukov a cukru. Zvýšený obsah bielkovín 88% a nízky obsah sacharidov robí z neho perfektnú voľbu pre športovcov, ktorí sa snažia o nárast ultra-čistej svalovej hmoty. Pridané aminokyseliny prispievajú k rýchlejšej regenerácii svalov a znižujú ich bolesť. Len 22 g čistého proteínu pre formovanie svalstva v každej dávke.

Vysoký obsah BCAA, L-Glutamínu a EAA
Vyrobený zo starostlivo vybraných zdrojov bielkovín. Amino profil prípravku Iso Whey ZERO je ideálnym pre skutočný nárast svalovej hmoty. Obsahuje veľké množstvo BCAA, EAA (esenciálnych aminokyselín) ako aj L-glutamín, najdôležitejšiu aminokyselinu pre budovanie čistej svalovej hmoty.


Diskusia k článku:

AMIX diskusia