Akciový balíček od BioTechUSA - ušetríte 17%

Akciový balíček od BioTechUSA - ušetríte 17%

Akciový balíček od BioTechUSA ... Green Coffee 120 kapsúl (12,90€) + Vitamin C 1000 30 tabliet (3,80€) za 1€. Namiesto 16,70 € zaplatíte len 13,90 €! Ušetríte 17 %
Nakupujte v e-shope BiotechUSA BioTechUSA akciový balíček

GREEN COFFEE - 120 kapsúl ... VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S OBSAHOM EXTRAKTU ZO ZELENEJ KÁVY A CHRÓMU

Denná dávka obsahuje:
  • 1000 mg extrakt zo zelenej kávy
  • 420 mg kyselina chlorogénová
  • 12 µg chróm
Green Coffee je formula z extraktu nemletých a nepražených kávových zŕn, ktorých hlavnou účinnou zložkou je kyselina chlorogénová, ktorá stráca svoje účinky pražením. Chróm prispieva k správnej látkovej premene makronutrientov a k udržaniu normálnej hladiny glukózy v krvi. Tak ako všetky BioTech USA produkty, aj Green Coffee obsahuje bezpečné a starostlivo vybrané zložky. Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa užívať 2 kapsuly denne s nápojom, jednu pred raňajkami a jednu pred obedom.
Balenie: 120 kapsúl (60 dávok)
Zloženie: extrakt zo zelenej kávy (kyselina chlorogénová 42%), objemové činidlo (maltodextrín), želatínová kapsula (želatína, farbivo - oxid titaničitý), pikolinát chromitý

VITAMÍN C 1000 - 30 tabliet ...  VÝŽIVOVÝ DOPLNOK S OBSAHOM VITAMÍNU C

Vitamín C prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému počas intenzívnej telesnej námahy a po nej. Priaznivý účinok sa dosiahne pri dennom príjme 200 mg naviac k odporúčanému dennému príjmu vitamínu C. Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii kostí, chrupaviek a pokožky. Vitamín C prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Balenie: 30 tabliet (30 dávok)
Odporúčané dávkovanie: Odporúča sa užívať 1 tabletu denne.
Indikácia: Vzhľadom k vysokému obsahu kyseliny askorbovej sa odporúča užívať prípravok v období so zvýšeným nárokom na vitamín C - hlavne pri infekčných ochoreniach a v období rekonvalescencie.
Zloženie: kyselina L-askorbová, objemové činidlá (hydroxypropylmetylcelulóza, mikrokryštalická celulóza, polyvinylpyrolidón), protihrudkujúca látka (stearan horečnatý), povlaková látka [leštiaca látka (hydroxypropylmetylcelulóza)].

Diskusia k článku:

AMIX diskusia