Milan OBOŘIL pre EastLabs Radio, 21. august 2018

Milan OBOŘIL pre EastLabs Radio, 21. august 2018


Takmer 70 ľudí z rôznych končín Slovenska prišlo v sobotu, 18. augusta 2018 do Činkárne Čambal Petržalka, kde sa konal historicky prvý Veľký predsúťažný seminár realizovaný na Slovensku. Prečo získal označenie veľký? Dôvodom bola aj skutočnosť, že program bol pripravený tak, aby 5-6 hodín prednášok a diskusií s lektormi priniesol účastníkom veľké množstvo informácií využiteľných hlavne v predsúťažnej príprave a aj v deň súťaže. V rôznych nomináciách, bez ohľadu na to, ktorá federácia danú súťaž organizuje.

Myšlienku semináru podporila v pozícii hlavného partnera spoločnosť AMIX Nutrition (vďaka čomu účastníci nemuseli platiť žiadne poplatky, navyše získali bonusovú zľavu na nákup v obchode FitnessHosue Store - ten sa nachádza v priestoroch Činkárne Čambal, majiteľkou je Pavlína BRUSSMANNOVÁ), EastLabs.SK, FitnessTreneri.SK a spoločnosť FitnessŠkola s.r.o., ktorá sa organizačne podieľa na realizácii Trénerských kurzov Milana ČÍŽEKA a BikiniFitness Camp-ov Saskie CAKOCI.

Možnosť zúčastniť sa semináru a zároveň absolvovať tréning v Činkárni Čambal Petržalka bola lákavá a využili ju nielen členovia združenia Elite PRO Slovakia, ale aj hostia zo zahraničia - patril medzi nich aj TOP Bodybuilder Milan OBOŘIL, ktorého budeme sledovať na viacerých súťažiach jesennej súťažnej sezóny. Čo nám Milan prezradil v rozhovore pre EastLabs Radio? Dozviete sa z nasledujúceho rozhovoru Igora KOPČEKA, ktorý je doplnený o fragmenty z tréningu Čambal - Obořil.

Milan OBOŘIL pre EastLabs Radio, 21. august 2018
Čo sa bude ešte konať v Činkárni Čambal Petržalka?

BikiniFitness Camp
Seminar o vyzive

Diskusia k článku:

AMIX diskusia