Honza KAVALÍR podcast Ep. 12 - otázky a odpovede

Honza KAVALÍR podcast Ep. 12 - otázky a odpovede


Čo hovorí Wikipedia ... podcasty sú zvukové záznamy, ktoré autor alebo vydavateľ podcastu umiestňuje na internet v podobe súborov, najčastejšie vo formáte MP3, na ktoré odkazuje na webových stránkach. Podcasty možno počúvať priamo z web stránky ako stream, avšak zmyslom podcastingu je počúvanie záznamov - vtedy, kedy to používateľovi vyhovuje alebo aj počúvanie bez pripojenia na internet, čo vyžaduje, aby sa záznam uložil (stiahol) do zariadenia. Podcasty často bývajú pravidelné relácie, preto má zmysel prihlásiť sa na ich odber.
Honza KAVALIR
A v prípade nápadu, s ktorým prišiel  v priebehu septembra externý člen nášho teamu Honza KAVALÍR (viď. foto vyššie), je pravidelnosť podmienkou úspechu. Nápad sa nám samozrejme páčil a tak ho podporujeme. Aj pravidelným zverejňovaním v sekcii EastLabs Radio. Koho si dnes "posadil" Kavlír pred mikrofón? Popočúvajte ...

Obsah

1:45 - 1) Jaký závody sis užil nejvíc?
4:35 - 2) Jaký to bylo dělat rozhovor s Philem Heathem a byls nervozní?
8:10 - 3) Co říkáš na výsledky Japan Pro 218?
11:50 - 4) Co říkáš na kauzu Kiro Markopulose na Facebooku Lukáše Topinky?
18:10 - 5) Co pro tebe znamená kulturistika?
21:25 - 6) Kdo je podle tebe nejlepší kulturista všech dob a proč?
28:00 - 7) Kdo je podle tebe největší odborník na přípravu v kulturistice?
36:25 - 8) Jak vidíš budoucnost Pavla Berana v profíkách?
39:10 - 9) Trošku hloupá otázečka, která mi ale nedá spát. Jak to že znáš tolik lidí a víš tolik informací ohledně kulturistiky?Diskusia k článku:

AMIX diskusia