Radovan HRDÝ - 115kg vážiaci juniorský bodybuilder zo Slovenska

Radovan HRDÝ - 115kg vážiaci juniorský bodybuilder zo Slovenska

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Súťaž 2018 Veľká cena Dubnice juniorov a masters priniesla odpoveď na otázku: "Kto získa právo z asociácie reprezentovať na 2018 IFBB Majstrovstvách sveta juniorov v Ekvádore?"

V Open kategórii kulturistika juniorov na súťažné pódium nastúpilo napokon iba 9 borcov, medzi nimi moju pozornosť okrem subtílnejšieho, ale kvalitne pripraveného Michala VALAŠTEKA a vyváženého Adama KUPČÍKA, pútali ťažkotonážnici - Tomáš HNILICA (toho vo výsledkových listinách zrážal nižšie zreteľný deformit; viem, že pracoval na jeho odstránení, ale zatiaľ neúspešne) a Radovan HRDÝ.
Radovan HRDY
115kg ťažký Hrdý napokon zvíťazil, Valaštek obsadil 2. miesto, HNILICOVI pripadlo miesto 6, na Adama zvýšilo 3. miesto. Pohľad na predbežnú štartovú listinu (tú sme zverejnili krátko po súťaži Veľká cena Dubnice) však ukázal, že Slovensko v Ekvádore nebude mať medzi reprezentantmi žiadneho váhového kulturistu. S Hrdým sa však počíta v budúcnosti ako s potencionálnym reprezentantom.

Radovan HRDÝ - 115kg vážiaci juniorský bodybuilder zo SlovenskaDiskusia k článku:

AMIX diskusia
Peniaze
autor: Oplan | dátum: 28.11.2018 09:38:42
Podľa mňa je to samozrejme kvôli peniazom. Asociácia získa najviac peňazí za seniorských majstrov či majsterky Európy či Sveta.
Hrdy - Nominacna komisia
autor: kolotocko | dátum: 27.11.2018 23:00:12
Nechapem preco ho neposlali na MS juniorov, vsak tam nebude ziadna konkurencia ked sa poriadaju preteky mimo Europy nikto tam nepride a tak by bola jasna sanca na medailu
Tomáš
autor: Oplan | dátum: 27.11.2018 14:09:51
"Beznohý Tomáš" tri intenzívne tréningy v týždni to len zhoršujú.