Honza KAVALÍR podcast Ep. 16 - dnes je hosťom Aleš LAMKA

Honza KAVALÍR podcast Ep. 16 - dnes je hosťom Aleš LAMKA


Čo hovorí Wikipedia ... podcasty sú zvukové záznamy, ktoré autor alebo vydavateľ podcastu umiestňuje na internet v podobe súborov, najčastejšie vo formáte MP3, na ktoré odkazuje na webových stránkach. Podcasty možno počúvať priamo z web stránky ako stream, avšak zmyslom podcastingu je počúvanie záznamov - vtedy, kedy to používateľovi vyhovuje alebo aj počúvanie bez pripojenia na internet, čo vyžaduje, aby sa záznam uložil (stiahol) do zariadenia. Podcasty často bývajú pravidelné relácie, preto má zmysel prihlásiť sa na ich odber.
Honza KAVALIR

A v prípade nápadu, s ktorým prišiel  v priebehu septembra externý člen nášho teamu Honza KAVALÍR (viď. foto vyššie), je pravidelnosť podmienkou úspechu. Nápad sa nám samozrejme páčil a tak ho podporujeme. Aj pravidelným zverejňovaním v sekcii EastLabs Radio. Koho si dnes "posadil" Kavlír pred mikrofón? Nebudem vás naťahovať, jeho hosťom bol Aleš LAMKA, o ktorm Kavalír napísal nasledovné:

"Hostem v 16. epizodě Honza Kavalir podcast je jeden z mála lidí v ČR, které opravdu sleduji. Aleš Lamka je totiž někým, koho se opravdu sledovat vyplatí. V ČR youtube/fitness scény není nikdo, jako on. A i proto jsem strašně rád, že právě jemu se tolik daří. Jako physique vyhrál 12 závodů. Nikdo jich u nás nevyhrál víc. Navíc naturálně. Bez sponzora. Vlivného trenéra… emh, Aleš trenéra neměl nikdy. Je svůj, je originální, zábavný a informace, které dává ven, stojí za povšimnutí. A i proto nikoho u nás v téhle bublině nesleduje tolik lidí, co jeho. Tahle epizoda se vyplatí poslouchat. Mě osobně dala zatím nejvíc a vy, posluchači, to celkem brzy pochopite. Na mém youtubu se to projeví… a vlastně už začalo projevovat."

Honza KAVALÍR podcast Ep. 16 - dnes je hosťom Aleš LAMKA
Diskusia k článku:

AMIX diskusia