Honza KAVALÍR podcast špeciál - Antovská a Weiterová

Honza KAVALÍR podcast špeciál - Antovská a Weiterová


Aj bikinifitnessky sú v centre pozornosti podcastov, autorom ktorých je Honza KAVALÍR. Včera večer sa na rôznych "Kavalírových podcast kanáloch" objavil rozhovor s Karin ANTOVSKOU, v predchádzajúcich týždňoch jeho pozorosť pútali Nikola WEITEROVÁ aj Andrea NEUMANOVÁ, pripomenieme aj kombinovaný rozhovor s dvojicou Roman VAVREČAN - Beáta GRAŇÁKOVÁ.

"Som naozaj rád, že Honza nenecháva bokom vo svojom podcast projekte ani bikinifitnessky", povedal pre náš portál Igor KOPČEK. "Mimoriadne ma potešila informácia o tom, že s rozhovorom súhlasila aj Karina ANTOVSKÁ. Tá Antovská o ktorej prakticky od roku 2017 tvrdím, že mala by pôsobiť v rámci štruktúr SAFKST ako trénerka, resp. členka realizačného teamu. Paradoxne, v aktuálnej situácii, kedy muži z bodybuilding nominácií zastrešovanými SAFKST odchádzajú, prípadne končia súťaženie v dôsledku pozitívnych dopingových nálezov, máme zbytočne nadpočetný stav trénerov pre juniorov a mužov - Peter KOKOŠKA je pre mňa jasnou, dopingovými prehreškami nepoškvrnenou jednotkou v tomto smere. Naproti tomu ženám, ktoré tvoria väčšinu každého reprezentačného výberu, sa venuje iba jedna, jediná trénerka.
Pozorne som si vypočul slová Antovskej, verím, že napriek negatívnym skúsenostiam, nájde motiváciu a časom prispeje k chodu Slovenskej asociácie. Bez ohľadu na to, kto bude - nebude v budúcnosti stáť na jej čele. Tým, čím je pre mňa Natália LENÁRTOVÁ pre nomináciu bodyfitness, je Karin ANTOVSKÁ pre nomináciu bikinfitness - obe sú jasnými ikonami, ktoré motivujúco môžu vplývať na súčasné súťažiace."

Čo napísal o Karin Honza KAVALÍR: největší osobnost ženského fitness v ČR a na Slovensku, to je pro mě KARIN ANTOVSKÁ. Jediná Slovenka, která má titul jak absolutní mistryně Evropy, tak i absolutní mistryně světa. Žena, která na vrcholu své kariéry prodělala mozkovou mrtvici, která ji ukončila tu sportovní kariéru. Zároveň však Karin nakopla do života jako takového. S Karin se bavíme o bikini fitness, úspěších, vítězstvích, ale i zklamáních, kdy ji na kontroverzním EVLS porazila Češka Krásova. Dojde i na fitness kurvičky a pózu komín. Sexy paní učitelka až na světová prkna bikini fitness. O sebevědomí, pornoherečkách, zážitcích, Igoru Kopčekovi, Adéle Ondrejovičové ... prostě hodina našlapaná super pokecem a 5 minut brutálního off-topicu na konec

Honza KAVALÍR vs Karin ANTOVSKÁ
Honza KAVALÍR vs Nikola WEITEROVÁDiskusia k článku:

AMIX diskusia