Alexander HLOBIK a Michal KRIŽÁNEK na trénerskom kurze

Alexander HLOBIK a Michal KRIŽÁNEK na trénerskom kurze

Od piatku, 22. marca, do nedele 24. marca 2019 sa v Mekke bodybuildingu a fitness na Slovensku, v Činkárni Čambal Petržalka, uskutočnil ďalší z trénerských kurzov "Inštruktor Bodybuildingu a Fitness - 1. stupeň", hlavného lektora Milana ČÍŽEKA.

FitnessŠkola

Záver kurzu patril krátkemu semináru, kde účastníci kurzu mohli "podrobiť krížovému výsluchu" dvojicu, ktorú sleduje celý bodybuilding svet. O kom je reč? O historicky prvom Elite PRO Majstrovi sveta Michalovi KRIŽÁNKOVI a jeho trénerovi, Alexandrovi HLOBIKOVI.

"Keď si Kavalír (ten bol tiež účastníkom kurzu), v programe prečítal, že tretí deň weekendového kurzu bude patriť aj stretnutiu s dvojicou Hlobik - Križanek, pýtal sa ma, či si všetko môže nasnímať kamerou", povedal pre náš portál Igor KOPČEK, ktorý sa organizačne podieľal na tejto edukačnej akcii. "Upozornil som ho, že zvukový výstup nebude optimálny, napriek tomu som bol zvedavý, čo všetko jeho kamera zachytí. Výsledok jeho snaženia môžete posúdiť z nasledujúceho videozáznamu - nie je to 100%, ale vzhľadom na podmienky, akceptovateľné."

Čo napísal o videu autor, Honza KAVALÍR: FitnessŠkola s.r.o se stará o edukaci v oblastech kulturistiky a fitness nejen na Slovensku, ale také v dalších evropských zemích. Kromě více jak desítky BikiniFitness campů se mohou zájemci hlásit také na Trénerský kurz "Inštruktor Bodybuildingu a Fitness I.".
24. 3. 2019 jeden takový kurz finišoval a třešničkou na závěr byl také seminář s hvězdou IFBB Elite Pro, kulturistou o kterém se mluví po celém světě, Michalem Križánkem. Toho doplnil na semináři jeho trenér Alexander Hlobik, který pod sebou má také další 2 světové šampionky Adélu Ondrejovičovou a Míšu Kohutovou, nebo vítězku Arnold Classic Jižní Afrika, vicemistryni světa, Evu Bánikovou.
Diskusia k článku:

AMIX diskusia