Natália POPROCKÁ - objav na juniorskej bodyfitness scéne v tejto sezóne

Natália POPROCKÁ - objav na juniorskej bodyfitness scéne v tejto sezóne

Účasť EastLabsPhoto.comTeam-u na TOP súťažiach IFBB International scény a organizácie Elite PRO aj v roku 2019 je možná vďaka podpore od spoločnosti AMIX Nutrition a ďalších partnerov. Ďakujeme za podporu, vážime si spoluprácu s vami. Vďaka Vašej podpore majú fanúšikovia bodybuilding/fitness scény na Slovensku informácie aj o členoch združenia Elite PRO Slovakia.

Natália POPROCKÁ spoločne s talentovanou Alexandrou TALAČOVOU patria podľa mňa k najväčším juniorským prekvapeniam tohtoročnej súťažnej sezóny v nominácii bodyfitness. Čo majú tieto dievčatá spoločné? Obe v minulosti zvažovali súťaženie v populárnejšej nominácii bikinifitness (Talačová sa dokonca bola ukázať na BikiniFitness Campe Saskie CAKOCI), ale ich proporcie hovorili jednoznačne - ak súťažiť, tak medzi bodyfitnesskami.

Z dvojice Poprocká - Talačová napokon "lístok" do reprezentačného výberu Slovenska získala vyzretejšie (rozumej - muskulatúrnejšie) pôsobiaca Natália, ktorá si dokázala udržať neporaziteľnosť na domácej scéne aj na 2019 IFBB/SAFKST Slovenskom šampionáte junioriek v Hnúšti. Talačová však nemusí smútiť - ak vytrvá vo svojom tréningovom úsilí a dokáže 100% naplniť potenciál, môže sa stať spoločne s Poprockou pilierom juniorskej reprezentácie v nominácii bodyfitness už v jesennej súťažnej sezóne.

Potenciál Natálie POPROCKEJ sme si všimli už počas súťaže 2019 Veľká cena Levoče a tak krátko pred Hnúšťou som sa s ňou telefonicky spojila - výsledkom je rozhovor pre EastLabs Radio, ktorý sme doplnili videozábermi zo Slovenského šampionátu junioriek, kde si svoju pozíciu reprezentantky upevnila. Čo nám Natália o sebe prezradila? Aké boli jej začiatky v bodyfitness?

Natália POPROCKÁ - objav na juniorskej bodyfitness scéne tejto sezóny

Diskusia k článku:

AMIX diskusia